Zoo s odrostem

By: Torpas Date Posted: November 19, 2009

PB160047.JPGNa posledním pondělním odrostě jsme si mohli zahrát spousty skvělých deskových her. Většina z nás se naučila nějakou novou a někteří se ještě v půl desáté nemohli vůbec odtrhnout :-)
Pak jsme se vypravili do Petrovic, kde jsme nocovali. Bylo to tam jako vždy moc príma a i večerní procházku po lesoparku s Artem jsme si moc užili. Pak už jsme jenom obsadili všechny postele a plochu na zemi a spokojeně chrupkali. Sára se o nás tak vzorně starala, až z toho úplně do rána onemocněla :-( Slíbili jsme jí však, že od ní pozdravíme slony (což jsme splnili) a vyrazili zoologicky se připovzdělávat.
Před ZOO jsme se potkali ještě s Michalem a Martinem, a tak jsme byli až na Vojtu a Martina A. (kterýPB160077.JPG nám mimochodem dělal jakožto čerstvý narozeninový oslavanec na celé akci dozor – nebo měl aspoň takový lístek) kompletní. Rozdělili jsme se do skupinek, po kterých jsme zjišťovali takové zvláštnosti jako třeba, jak vypadá bodlinatka, jak má dlouhý ocas Štětkoun nebo jaká hnízda si staví Timálie. Něco jsme zjistili, něco ne a něco jsme ani zjistit nemohli. (Koho by napadlo, že se toho na internetových stránkách ZOO Praha dozví více než při skutečné PB160080.JPGnávštěvě.) Po vyhodnocení hry jsme se zase o něco chytřejší rozjeli ke svým domovům. Jenom 7 nejmenovaných statečných si ještě 2 hodiny pochutnávalo na nejmenovaných švédských specialitách v jenom nejmenovaném obchodním domě :-) Díky Bohu, že nám tak moc požehnal!!!

Fotky najdete na http://picasaweb.google.com/odrostkspraha/20091117ZooSOdrostem#

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.