Zkouška kapely 18.8.20012345678

By: Johanka Date Posted: August 19, 2008

Taakže. Zdravím všechny příznivce našich stránek. Doporučuju napsat k tomuhle článku komentář. Ještě vám to na konci připomenu (a uprostřed možná taky).

Bylo nebylo, sešli jsme se v neděli večer (jak je již zvykem) na zkoušce kapely. Dorazil i Ondra (to jest můj bratranec, moc šikovný na spoustu věcí, přišel, aby se nám podíval na zoubky, teda vlastně na zoubek, že nás zazvučí. Šlo mu to perfektně, dík, Ondro).

A cvičili jsme písničku Hosanna. Je moc hezká, ale nechápu, jak ji mohl Hillsong nahrát bez Alešova flétnového sóla:-) A taky Co se narodilo z Boha. U toho jsme zrychovali a zpomalovali, každý tak, jak se mu chtělo. Teda, vlastně omylem. Aha. Jo, a připomínám, abyste napsali ty komentáře. Ale na TC se už zrychlovat nechystáme.

Ted nám povídal, jak se jeho regionálůní chv. skup. modlila za nějaké nahrávání a jak to dopadlo dobře. A že se prý taky modlí za nás, tak to je super. Takže, pokud to naahodou čte někdo, kdo se za nás modlí (kdokoliv), tak díky, pač (nikoli Apač, ale pač. A bez čárky nad a. Pokud si ji tak někdo píše, tak ať. Ale já ji tam nepíšu. Já nechci a navíc, když říkám pač, tak taky neříkám páč. Pač to říká můj děda a taky bez čárky. Tak to jen tak na okraj.) si toho vážíme a rozhodně to funguje.

Povídali jsme si, co kdo zažil o prázdninách. (nechcete sem naahodou někdo nějaký svůj zážitek napsat? Kubo? Míšo? Marto? Aleno? Tede? Davide? Aleši? Mayo?). Ale neprozradím, co kdo říkal, pač (zase bez čárky) to sem třeba někdo napíše sám za sebe. (Pokud sem zatím nemůžete z nějakého podivného důvodu psát, s důvěrou se obraťte na Kubu, on tomu totiž rozumí:-) ).

Tak připomínám ty komentáře.

Jo, za mě (jako prázdninový zážitek) si můžete přečíst Přísloví 14:14 a zamyslet se, co to znamená pro vás. Gratuluju.

Pa, Joh

(jo, a ty komentáře:-) )

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.