Workshopy Teen Camp 2018

By: Kuba Date Posted: April 8, 2018

Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti.

Obecné informace o Teen Campu 2018 najdeš tady.

A co to workshopy jsou?

Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak bys měl/a vědět, že workshopy jsou aktivity, které se odehrávají každý den dopoledne a to po celou dobu TC. Tebou zvolená aktivita (workshop), kterou si vybereš v přihlášce, bude pro tebe náplní každého dopoledne, tak si dobře (a hlavně včas, aby byla ještě místa), zvol ten správný! A nezapomeň, že definitivním potvrzením workshopu je až tvoje zaplacení.

Jsme tu pro druhé

Kdo ho vede: Honza Adamec
Přihlášeno: 6
Zaplaceno: 5
Kapacita: neomezeně

V minulých letech probíhal evangelizační workshop tak, že jsme v okolí navštívili dětské domovy a domovy důchodců, léčebnu dlouhodobě nemocných, uspořádali jsme dětský den, hledali jsme poklady nebo jsme uspořádali veřejné čtení Bible. Představili jsme se, zahráli scénky, chvály, v dětském domově jsme si třeba zahráli fotbal nebo jiné hry a měli jsme možnost se s nejrůznějšími lidmi bavit o Bohu.
Abyste se mohli zapojit, nejsou potřeba předchozí zkušenosti nebo nějaké zvláštní dovednosti, ale je potřeba mít chuť věnovat se lidem, kteří jsou bez Krista ztraceni.

Na cestě

Kdo ho vede: Věra Ondráčková
Přihlášeno: 4
Zaplaceno: 1
Kapacita: 12

Nenech se zmást, nejedná se o sport, ale o objevování toho, jaký může být každodenní život s Bohem. Co pro to můžeš udělat ty? Jakým způsobem můžeš růst ve víře? Jak můžeš reagovat na každodenní situace?
Inspirací nám také budou příklady druhých lidí. Těším se na tebe a na to, co společně prožijeme.

Workshop pro mladé kazatele a kazatelky

Kdo ho vede: Michal Klesnil
Přihlášeno: 5
Zaplaceno: 2
Kapacita: neomezeně

Cítíš, že tě Pán volá ke službě kázání a vyučování? Pak je tenhle workshop pro tebe. Čeká tě několik dní zdokonalovacího výcviku pod vedením Michala, kterého Bůh povolal do této služby už skoro před 30 roky.

Překladatelský

Kdo ho vede: Šimon Dittrich – Mayo
Přihlášeno: 1
Zaplaceno: 1
Kapacita: 6

Stačí, aby překlaDATEL psal tak rychle jako datel? Co je při překládání nejdůležitější? Co dělá dobrý překlad dobrým a špatný špatným? Čím se člověk může na případnou překladatelskou dráhu nejlíp připravovat? A nakolik je možné se překládáním živit?
Workshop pro ty, které baví jazyk a říkají si, že by třeba někdy zkusili přeložit do češtiny povídku, knížku a podobně. Zkusíme najít odpovědi na otázky ze začátku této anotace, zamyslíme se, na co je při překládání potřeba dávat pozor, něco si sami zkusíte přeložit a pak to společně probereme, aby byl workshop co nejpraktičtější.
(Pro účast na workshopu je hlavní mít zájem. Alespoň nějakou znalost angličtiny by to sice chtělo taky, ale není nejdůležitější.)

Malovat, renovovat, vyrábět, péct

Kdo ho vede: Milada Frantíková
Přihlášeno: 2
Zaplaceno: 2
Kapacita: 8

To jsou činnosti, které tě potěší a budou se ti hodit do života ;-) . Chceš to zkusit? Tak se přihlaš! :-) Těším se na tebe. Milada

Pekař peče housky a my upečeme… taky něco dobrého :)

Kdo ho vede: Míla Černá
Přihlášeno: 13!! (na workshop se dostane ten, kdo zaplatí dříve)
Zaplaceno: 9
Kapacita: 10

Tentokrát budeme nejen vařit, ale i péct. Sladké, slané, jednoduché i složitější. Nachystejte si šikovné ruce, připravte si chuťové pohárky. Bude to dobrota!!

Základy digitální techniky (od 15 let)

Kdo ho vede: Mikeš Padevět
Přihlášeno: 1
Zaplaceno: 1
Kapacita: 10

Půjdeme úplně od nejpodrobnějšího začátku digitálu, od principů až k praxi. Hodně moc doporučuji vzít si sešit nebo zápisník a všechno si zapisovat, jinak se v tom ztratíte. Na workshopu bude potřeba zapojovat mozek více než kde jinde, takže koho nebaví přemýšlet, tak vám toto nedoporučuji :-)

Sport pro kluky do 15 let včetně

Kdo ho vede: Pavel Bukáček
Přihlášeno: 11
Zaplaceno: 8
Kapacita: 12

Budeme se věnovat nejrůznějším sportům, především podle toho co nám místní sportoviště dovolí. Také se budeme každý den společně zamýšlet nad vybranou částí Bible. Na mladé a nadějné sportovce se těší Pavel Bukáček

Sport pro kluky od 16 let

Kdo ho vede: Miloš Kačírek
Přihlášeno: 11
Zaplaceno: 8
Kapacita: 12

Nemůžu vám slíbit nic jinýho než sport, Bibli a svačinku.

Cyklistický

Kdo ho vede: Anička Tichavská a Kuba Homolka
Přihlášeno: 9
Zaplaceno: 5
Kapacita: 12

Baví tě jezdit na kole? Chceš si zasportovat a podívat se po okolí? Na kole uspořádáme výlety, procestujeme blízké i daleké zajímavosti. Stačí se přihlásit, přivézt si kolo a helmu na sraz k autobusu a můžeš se k nám přidat. Rádi tě uvidíme!

Sport a tanec pro holky

Kdo ho vede: Anička Horová, (Ráchel Hoblíková)
Přihlášeno: 6
Zaplaceno: 2
Kapacita: 12

Chceš si každý den trochu zasportovat? Tak pojď! Zaběháme si, zaposilujeme, zahrajeme spoustu her a samozřejmě zatancujeme. Jestli jsi ještě nikdy netancovala, vůbec se neboj, nebude to nic složitého. Každý den se společně naučíme část tance a na konci týdne z toho určitě bude něco úžasného.
S sebou si přivez sportovní oblečení, pevné boty, plavky a hlavně dobrou náladu!

Kreativní

Kdo ho vede: Ben Drápal
Přihlášeno: 11
Zaplaceno: 9
Kapacita: neomezeně

Mezi umělcem a bláznem, říká se, je tenká hranice. A právě po té hranici se na kreativním workshopu projdeme, někdy je fajn být blázen a svést to na to že jste umělci, jindy je fajn vytvořit něco, o čem si všichni myslí, že je to blbost, a jen vy chápete smysl. Co uděláme letos? Teď neví nikdo. Ale až začneme, bude vědět celý Teen Camp. (Oblečení na zašpinění s sebou.)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.