Workshopy Teen Camp 2017

By: Kuba Date Posted: May 5, 2017

Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Informace k aktuálně připravovanému Teen Campu jsou zde.

A co to workshopy jsou?

Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak bys měl/a vědět, že workshopy jsou aktivity, které se odehrávají každý den dopoledne a to po celou dobu TC. Tebou zvolená aktivita (workshop), kterou si vybereš v přihlášce, bude pro tebe náplní každého dopoledne, tak si dobře (a hlavně včas, aby byla ještě místa), zvol ten správný! A nezapomeň, že definitivním potvrzením workshopu je až tvoje zaplacení.

V pavučině vztahů (jen pro holky)

Kdo ho vede: Kiki Říhová a Terka Hejnicová
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 6/6/15

Každého z nás obklopují vztahy. I kdyby ses stal poustevníkem, vždycky budeš muset zaujmout nějaký postoj k Bohu a k sobě. Vztahů kolem nás je moc, ale které z nich jsou důležité? Co od nich očekáváš?
Zamyslíme nad těmito a podobnými otázky a zjistíme, co k nim říká Bůh. WS bude mít teoretickou i praktickou část a můžeš se těšit i něco dobrého na zub.

Základy křesťanského života

Kdo ho vede: Pavel Bukáček
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 4/3/15

Na mém workshopu budeme probírat jednotlivá témata týkající se základů křesťanské víry. Cílem nebude jen se nabiflovat, ale v probíraných textech poznat víc Boha a jeho záchranu. Bude čas i ke společným modlitbám, očekávání na Boha a prostor pro to, aby k nám Bůh sám mluvil. Někdy si také společně zasportujeme a něco zahrajeme.

Proroctví o budoucnosti v knize Daniel

Kdo ho vede: Michal Klesnil
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 13/11/15

Společně prozkoumáme přesná a fascinující proroctví, která dostal Daniel před 2500 roky a která se částečně již naplnila a částečně se naplňovat brzy začnou.

Sport pro kluky do 18 let

Kdo ho vede: Jáchym Rykl a Míla Kačírek
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 22/20/20 – kapacita naplněna

Budeme se věnovat nejrůznějším sportům, především podle toho co nám místní sportoviště dovolí. Také se budeme každý den společně zamýšlet nad vybranou částí Bible. Na mladé a nadějné sportovce se těší
Jáchym a Míla

Sport a tanec pro holky

Kdo ho vede: Ráchel Hoblíková a Dáňa Homolková
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 12/11/16

Chceš si každý den trochu zasportovat? Tak pojď! Zaběháme si, zaposilujeme, zahrajeme spoustu her a samozřejmě zatancujeme. Jestli jsi ještě nikdy netancovala, vůbec se neboj, nebude to nic složitého. Každý den se společně naučíme část tance a na konci týdne z toho určitě bude něco úžasného.
S sebou si přivez sportovní oblečení, pevné boty, plavky a hlavně dobrou náladu!

Boží království

Kdo ho vede: Věra Ondráčková
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 7/6/12

Široké téma celé Nové smlouvy. Ale kde je? Jak se projevuje? Můžeme do něj vstoupit už teď? Pokud ano, tak jak? Pojďme to společně objevovat.
Těším se na vás!

Evangelizační

Kdo ho vede: Honza Adamec
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 14/11/neomezeně

V minulých letech probíhal evangelizační workshop tak, že jsme v okolí navštívili dětské domovy a domovy důchodců, léčebnu dlouhodobě nemocných, uspořádali jsme dětský den, hledali jsme poklady nebo jsme uspořádali veřejné čtení Bible. Představili jsme se, zahráli scénky, chvály, v dětském domově jsme si třeba zahráli fotbal nebo jiné hry a měli jsme možnost se s nejrůznějšími lidmi bavit o Bohu.
Abyste se mohli zapojit, nejsou potřeba předchozí zkušenosti nebo nějaké zvláštní dovednosti, ale je potřeba mít chuť věnovat se lidem, kteří jsou bez Krista ztraceni.

Tvořivé techniky pro každý den

Kdo ho vede: Milada Frantíková
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 5/4/8

Vytváříte rádi něco nového? Už jste někdy malovali olejovými barvami nebo barvami na hedvábí? Zkoušeli jste použít čirou pryskyřici?  Stejně jako několik posledních let se těším, že si spolu na výtvarném WS vyrobíme krásné výrobky a dárečky, ze kterých budete mít radost vy i ti, které jimi obdarujete. Mám pro vás připravené některé již známé výtvarné techniky, ale také jsem si pro vás připravila něco nového. Těšte se :)
Já se těším na vás :)
Milada

Kreativní

Kdo ho vede: Aleš Novák
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 13/10/15

Bude to kreativní, umělecký workshop, kde bychom si měli vyzkoušet video, foto, landart, kresbu, atd. Rozhodně se sem nehlašte vy, který to nezajímá, jinak vás přepošlu jinam :-)

Cyklistický

Kdo ho vede: Anička Tichavská a Kuba Homolka
Přihlášeno/zaplaceno/kapacita: 11/10/12

Workshop pro všechny nadšence do cyklistiky!! Baví tě jezdit na kole? Chceš si zasportovat a podívat se po okolí? Na kole uspořádáme výlety, procestujeme blízké i daleké zajímavosti. Stačí se přihlásit, přivézt si kolo a helmu na sraz k autobusu a můžeš se k nám přidat. Rádi tě uvidíme!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.