Workshopy Teen Camp 2016

By: Ostrovid Date Posted: March 30, 2016

Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Informace k aktuálně připravovanému Teen Campu jsou zde.

A co to workshopy jsou?

Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak bys měl/a vědět, že workshopy jsou aktivity, které se odehrávají každý den dopoledne a to po celou dobu TC. Tebou zvolená aktivita (workshop), kterou si vybereš v přihlášce, bude pro tebe náplní každého dopoledne, tak si dobře (a hlavně včas, aby byla ještě místa), zvol ten správný! A nezapomeň, že definitivním potvrzením workshopu je až tvoje zaplacení.

Kapacita WS (obsazeno/kapacita):

Sport pro kluky do 16 let (16/16) – OBSAZENO

Jsme tu pro druhé (5/12)

Sport a tanec (pro holky) (14/16)

Bůh mluví (aneb jak je důležité znát Boží hlas) (12/12) – OBSAZENO

Natáčecí (6/6) – OBSAZENO

Tvořivé techniky pro každý den (4/8)

Vařit a jíst… (10/10) - OBSAZENO

Druhý Kristův příchod (3/15)

A na co se můžete na jednotlivých workshopech těšit? Čtěte dále…

Bůh mluví (aneb jak je důležité znát Boží hlas)

” Mluví Bůh? “

…mnohokrát a různými způsoby…..to říká Bible, ale jak je tomu dneska? Pokud tě to zajíma, tak přijď :-)

Budeme společně nad Biblí ( nezapomeň si ji doma) pátrat, jak rozpoznávat Boží vůli pro náš život a možná budou svoje zkušenosti sdílet i někteří hosté. Těším se na náš společný čas!

Věra Ondráčková

Druhý Kristův příchod

Blíží se Kristův druhý příchod? A co to pro mě znamená? Mám se těšit nebo se bát? Je možné vyznat se v biblických proroctvích o konci časů? O tom všem budeme na workshopu mluvit. Bude se ti hodit Bible a sešit na zapisování taky není na škodu.

Michal Klesnil

Sport pro kluky do 16 let

Budeme se věnovat nejrůznějším sportům, především podle toho co nám místní sportoviště dovolí. Také se budeme každý den společně zamýšlet nad vybranou částí Bible. Na mladé a nadějné sportovce se těší

Pavel Bukáček

Jsme tu pro druhé (sdílení evangelia s ostatními)

V minulých letech probíhal evangelizační workshop tak, že jsme v okolí navštívili dětské domovy a domovy důchodců, léčebnu dlouhodobě nemocných, uspořádali jsme dětský den, hledali jsme poklady nebo jsme uspořádali veřejné čtení Bible. Představili jsme se, zahráli scénky, chvály, v dětském domově jsme si třeba zahráli fotbal nebo jiné hry a měli jsme možnost se s nejrůznějšími lidmi bavit o Bohu.

Abyste se mohli zapojit, nejsou potřeba předchozí zkušenosti nebo nějaké zvláštní dovednosti, ale je potřeba mít chuť věnovat se lidem, kteří jsou bez Krista ztraceni.

Sport a tanec (pro holky)

Ráda by sis každý den zatancovala, naučila se něco nového a také zahrála nějaký sport? Pak je tento WS právě pro tebe. Každý den nacvičíme kus společného tance, do kterého přispěje každá z vás a samozřejmě si i pořádně zasportujeme. Čeká nás i mnoho jiných zábavných aktivit.

Koho tanec nebaví, nebo nikdy netancoval, tak se vůbec nemusí bát! Program bude pestrý!

Těším se na Vás!

Ráchel Hoblíková

Natáčecí

Chtěli byste si zahrát v nějakém filmu? Máš kreativního ducha a super nápady? Máš chuť zkusit něco před kamerou? Tak to jsi na správném místě :-)

Gedeon Drapák

Tvořivé techniky pro každý den

Jako několik posledních let se těším, že si spolu na výtvarném WS vyrobíme spoustu krásných výrobků, dárečků apod., ze kterých budete mít radost vy i ti, které jimi obdarujete. Mám pro vás připravené některé již známé výtvarné techniky, ale také jsem si pro vás

připravila něco nového. Těšte se :-) ! Nezapomeňte si s sebou přivézt tričko, které si pomalujete, nůžky na nehty a obyčejnou tužku.

Na všechny účastníky se těší Milada Frantíková

Milada Frantíková

Vařit a jíst… (jen pro holky)

Těším se, že co si společně uvaříme, to si taky sníme. Zabrousíme do různých světových kuchyní, ukážeme/uvaříme si také různé ne tak běžné potraviny, budeme spolu diskutovat o tom co a kdy jíst, jak a jestli vůbec hubnout, a jak se na to všechno dívá Bůh. A určitě toho bude mnohem víc..

Milena Černá

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.