Workshopy Teen Camp 2015

By: Ostrovid Date Posted: May 4, 2015

Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Informace k aktuálně připravovanému Teen Campu jsou zde.

A co to workshopy jsou?

Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak bys měl/a vědět, že workshopy jsou aktivity, které se odehrávají každý den dopoledne a to po celou dobu TC. Tebou zvolená aktivita (workshop), kterou si vybereš v přihlášce, bude pro tebe náplní každého dopoledne, tak si dobře (a hlavně včas, aby byla ještě místa), zvol ten správný! A nezapomeň, že definitivním potvrzením workshopu je až tvoje zaplacení.

Kapacita WS (obsazeno/kapacita):

Sport pro kluky do 16 let (15/16)

Evangelizační  (7/18)

Fit a s úsměvem (10/16)

Cestou necestou (6/18)

Jak přijmout sám sebe (6/20)

Zdravý životní styl: ovoce… (Ducha!) (9/13)

Natáčecí (6/6)

Tvořivé techniky pro každý den (1/8)

Vařit a jíst… (10/10)


A na co se můžete na jednotlivých workshopech těšit? Čtěte dále…

Sport pro kluky do 16 let

Budeme se věnovat nejrůznějším sportům, především podle toho co nám místní sportoviště dovolí. Také se budeme každý den společně zamýšlet nad vybranou částí Bible. Na mladé a nadějné sportovce se těší Pavel.

- Pavel

Evangelizační

V minulých letech probíhal evangelizační workshop tak, že jsme v okolí navštívili dětské domovy a domovy důchodců, léčebnu dlouhodobě nemocných, uspořádali jsme dětský den, hledali jsme poklady nebo jsme uspořádali veřejné čtení Bible. Představili jsme se kdo jsme, zahráli jsme scénky, chvály, v dětském domově jsme si třeba zahráli fotbal nebo jiné hry a měli jsme možnost se s nejrůznějšími lidmi bavit o Bohu.
V podobném formátu se bude nést i letošní workshop na teencampu. Abyste se mohli zapojit, nejsou potřeba předchozí zkušenosti nebo nějaké zvláštní dovednosti, ale je potřeba mít chuť věnovat se lidem, kteří jsou bez Krista ztraceni. Podrobnosti o tom, kam přesně pojedeme, zašleme přihlášeným účastníkům během letních prázdnin.

- Metoděj, Martin

Fit a s úsměvem

Zajímáš se o zdravý životní styl a ráda přijímáš výzvy? Tak to je pro tebe tento WS to pravé ořechové. Dozvíš se zajímavé informace o jídelníčku pravé sportovkyně, vyzkoušíme si různé druhy cvičení od kruhového tréninku až po dance fitness a samozřejmě si také zahrajeme nějaké ty staré známé týmové hry. Mimo to budeme mít skvělou příležitost pozastavit se společně nad Božím slovem a prohloubit tak náš vztah s Ježíšem. WS bude plný překvapivých změn, zaručeně si dáme pěkně do těla a užijeme si přitom spoustu zábavy! Moc se na tebe těšíme! :)

- Bohďa

Cestou necestou

Máte rádi toulky přírodou? Baví vás poznávat nová místa? Nevadí vám si trochu protáhnout nohy? Tak neváhejte a pojďte na náš  supr čupr WS. Vydáme se na na několik výletů po okolí a možná si vyzkoušíme i orientační běh cestou necestou ;-)

- Kuba Hom., Dáňa B., (Šimon O.)

Jak přijmout sám sebe

Můžu mít sám sebe rád a být se sebou spokojený? Je možné získat zdravé sebevědomí? A může mi v tom pomoci Bůh?

- Michal K.

Zdravý životní styl: ovoce… (Ducha!)

Chceš víc poznávat Boha a nést  chutné plody? Chceš žít naplněný život pro Něj? Co pro to můžeš  udělat?
Možná jste už uhodli, tématem bude ovoce Ducha Svatého. Budeme se společně zabývat jednotlivým ovocem, budeme hledat vzory těch, co šli před námi a stále jsou pro nás požehnáním a povzbuzením. Tento WS je nejen pro ty, kteří chtějí dál růst, ale i pro ty, kteří to se sebou vzdávají.
Těšíme se na vás! Věra Ondráčková a Péťa Kačírková.

- Věra O., Péťa K.

Natáčecí

Chtěli byste si zahrát v nějakém filmu? Máš kreativního ducha a super nápady? Máš chuť zkusit něco před kamerou? Tak to jsi na správném místě :-)

- Gedeon D., Mikeš P.

Tvořivé techniky pro každý den

Jako několik posledních let se těším, že si spolu na výtvarném WS vyrobíme spoustu krásných výrobků, dárečků apod., ze kterých budete mít radost vy i ti, které jimi obdarujete. Mám pro vás připravené některé již známé výtvarné techniky, ale také jsem si pro vás
připravila něco nového. Těšte se :-) ! Nezapomeňte si s sebou přivézt tričko, které si pomalujete, nůžky na nehty a obyčejnou tužku.
Na všechny účastníky se těší Milada Frantíková

- Milada F.

Vařit a jíst… (jen pro holky)

Těším se, že co si společně uvaříme, to si taky sníme. Zabrousíme do různých světových kuchyní, ukážeme/uvaříme si také různé ne tak běžné potraviny, budeme spolu diskutovat o tom co a kdy jíst, jak a jestli vůbec hubnout, a jak se na to všechno dívá Bůh. A určitě toho bude mnohem víc..

- Milena Č.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.