Teen Camp 2018

By: Kuba Date Posted: March 28, 2018

Milí 12-18 letí,

zveme vás na letošní Teen Camp 2018 s názvem Level Up!, který se bude konat od neděle 26. 8. do soboty 1. 9. Letos se podíváme na krásné nové místo a to do rekreačního střediska Star Line Šlovice, které se nachází na území CHKO Křivoklátsko. V areálu najdeme venkovní bazén, beachové hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na fotbal a hřiště s umělým povrchem (volejbal, tenis). Také je zde mnoho prolézaček, houpačky, skluzavka, lanovka, pyramida nebo kolotoč.

Naším plánem je vytvořit prostředí, kde se každý může (ale nemusí) setkat osobně s Bohem. Čekají nás tam večerní programy s biblickými texty, písně o Bohu a pro Boha a příležitosti ke čtení Bible a modlitbám. Krom toho super workshopy, tvořivé i sportovní aktivity a hodně fajn kamarádů.

Jediné, co Ti zbývá k úspěšné účasti je přihlášení! To udělej co nejdříve, ať máš ještě levnější cenu a stihneš si zarezervovat místo na vybraném workshopu (info o nich najdeš ZDE), které máš potvrzené po odeslání jak přihlášky, tak platby. PŘIHLAŠ se tedy klidně hned :)

Pokud Ti v době Teen Campu bude 19 let a více, už nemůžeš jet jako účastník. Ale to vůbec nevadí. Máš jedinečnou příležitost jet jako vedoucí a zažít Teen Camp zas trochu z jiné stránky. Není to nijak složité, tak určitě neváhej a přihlaš se jako vedoucí.

Jestli Ti v době Teen Campu bude 18 let, máš na výběr. Stále se můžeš přihlásit jako účastník, nebo si můžeš vyzkoušet jet jako vedoucí.

Pokud pojedeš jako vedoucí, zapiš si hned do kalendáře datum 28. 5., kdy proběhne od 17:00 setkání všech vedoucích Teen Campu (Na Žertvách v zrcadlovce).

V případě nejasností můžete kontaktovat Ditu (níže).

Za přípravný tým Dita, Ráchel, Dáňa a Kuba.

Datum konání

od 26. 8. do 1. 9. 2018

Místo konání:

Rekreačním středisko Star Line Šlovice, které se nachází na území CHKO Křivoklátsko.
(Google mapaSeznam mapa)

Cena:

Cena pobytu je 2760 Kč, ale pozor!
Pokud se přihlásíš do 15. 6., platíš pouze 2610 Kč!
Pokud se přihlásíš do 15. 7., platíš 2710 Kč!
Nejpozději je však možné se přihlásit do 10. 8.

Kontakt na vedoucí kempu:

Dita Frantíková
E-mail: dita.frantikova@kaes.cz, telefon: 775 367 678

Informace k odjezdu:

Brzy doplníme.

Potřebné doklady:

Setkání vedoucích:

Přípravné setkání pro všechny vedoucí Teen Campu se uskuteční v pondělí 28. 5. od 17:00 na Žertvách.

Jak bylo na Teen Campu?

Časopis

Všechny díly Seriózních novin najdete zde.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.