TeenCamp 2007

By: lilly Date Posted: September 15, 2007

nataceni2.jpgvylet1.jpgNa letošní tc jsem se wůbec netěšila, ale moje předsudky se rozplynuly hned po prwním wečeru. Tedowa chwálicí skupinka byla fakt cool. Ne že by Igor a spol. Byli špatný, ale přece jenom je to trochu jiné, když známe ty písničky. Bůh tam ke mně mluwil každý wečer (naštěstí :-P ).

Nowinkou na tc byla modlitební chatička kam jsme si kdykoli mohli zajít a ztišit se před Bohem aniž bys nás kdokoli rušil. Já jsem této chatičky wyužíwala téměř každý den a jsem ráda, že něco takowého mohlo fungowat :-) .

nataceni1.jpgvylet10.jpgjinak jako každý jiný rok byla možnost se přihlásit na dopolední workshop např. Filmowání, sport pro kluky/holky, IT ws atd. Wýběru bylo dost a myslím si, že si každý ws oprawdu užil :-) . Po ws následowal oběd a následně dlouhá pauza, při které měl každý možnost nabrat síly na připrawené semináře ;-) . následowaly sporty, mezi nejwíce obsazowané patřily Rimgo, football a ping-pong :-) (pokud se mýlím tak mě oprawte ;-) ). těsně před wečeří byla wždy soutěž „běžím abych zwítězil“, která poukazowala na letošní tc werš z 1.Korintským 9:24 „newíte, že ti, kteří běží na záwodní dráze běží sice wšichni, ale jen jeden sostane cenu? Běžte proto tak, abyste ji získali.“vylet12.jpgvylet5.jpgvylet9.jpg

Po wečeři následowal program neboli chvály + slowo :-) . Netuším čím to bylo, ale měla jsem pocit, že na letošním tc je wíce cítit Boží přítomnost :-) . Chvály byly pro mě hodně powzbuzující a i když jsem wšechny písničky znala, jejich slowa ke mně promlouwala znowu a znowu - a poušť byla konečně překročena a zahrada je konečně na obzoru! :-) chtěla bych poděkowat wšem kteří se podíleli na příprawě tc, wšem se kterými jsem měla možnost stráwit tak úžasný čas a moje dík patří předewším Bohu – za to jaký je úžasný a láskyplný k nám wšem.

vylet13.jpgvylet6.jpgvylet7.jpgvylet8.jpgP.S. A až se ti někdy nebude chtít jet na nějakou akci, tak ji zbytečně neruš – nikdy newíš jak tě tam Bůh promění :-)

Lilly

Fotky můžete vidět na http://picasaweb.google.cz/mladezkspraha/20070827Teencamp

3 Comments to "TeenCamp 2007"

 • dita Says:

  Mářo, to je fakt originální účes:)
  Mně se, mimochodem, na letošním TC líbilo moc,asi ze všech TC nejvíc… spousta lidí bylo výborných a bylo vidět, že jim jde o Boha, a to je stejně nejlepší.

 • Johanka Says:

  Haha, já vždycky myslela, že je riNgo, a ne riMgo…

 • Ela Says:

  Sice jsem s vámi nebyla, ale myslela jsem na vás, takže jsem MOOOOOC ráda, že jste se tam měli takhle dobře.Že bych se příští rok přidala? Uvidíme… (:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.