Teen Camp 2008 – další zprávy

By: rachele Date Posted: September 7, 2008

Protože článek o teencampu by byl už moc tradiční, rozhodla jsem se spolu s Betty, že natočíme krátké video, které vše odhalí! K tomu přidáváme Joelovo svědectví pro lepší představu Božího jednání.. :o )

Omlouváme se všem účastníkům programovacího WS, protože jsme na ně omylem v našem videu zapomněly.

Vaše Rachele a Betty.. :o )

 

Moje svědectví z TC ( To jakože Bůh jednal). Jednou dopoledne jsem si s Davidem B. a jedním klukem házel ringo kroužkem a po nějaké době mě z toho začala bolet ruka. Tak jsem si řekl, že toho už nechám a ještě naposledy jsem hodil- jenomže nějak špatně a něco jsem si s tou rukou udělal (jakože jsem nejdřív s ní nemohl vůbec hejbat a dost to bolelo hlavně v loktu). Hned potom jsem za někým chtěl jít, ale cestou jsem potkal Jirku Mašleje, jak jde z WS. Tak jsem se ho zeptal, co tam dělali a on říká, že se modlili za uzdravení. :o ) Využil jsem příležitosti a poprosil ho, aby se za mě pomodlil. A tak jsme šli. Trvalo to (cesta i modlitba) pár minutek a hned po modlitbě mě ten loket přestal bolet. :o )Takže to bylo dost dobrý! A taky jsem se s někým modlil za to, abych měl dobrý spolužáky (děvět jich odešlo a pět přišlo) a všichni jsou úplně v pohodě! Takže taky good! :o )

Joel

7 Comments to "Teen Camp 2008 – další zprávy"

 • Johanka Says:

  Tak to je hustý, Joeli. Pěkně jsi to napsal. A Jirko, pěkně ses pomodlil!

 • kubas Says:

  fakt to je dobry holky pekny provedeni a ty plysaky znam nevite jak je to mozny??? =]

 • Mayo Says:

  Plyšáky neznám, ale taky si myslím, že to je dobré. Akorát jsem si fakt nebyl jistý tím, jestli to mluvíte doopravdy vy – zvuk je dost zajímavý. Nebo to máte mluvící plyšáky?

 • danik Says:

  Ted jsem tady v tom clanku neco upravoval a malem jsem to nedal dohromady ;-) Tak slozity HTML je skoro nad moje sily …

 • Torpas Says:

  Je to obecně problém s videy z youtube. Nejsnazší cesta je to tam po každé úpravě článku znova nakopírovat přímo z youtube :-)

 • Torpas Says:

  Zajímají vás i další videa, na která tady nikdy nebyl odkaz? Není nic snazšího než surfit na http://cz.youtube.com/mladezkspraha a probrat, co jste ještě neviděli:-)
  Pozor, od dnešního dne je YOUTUBE V ČEŠTINĚ!!!

 • DavidN Says:

  Mc se mi to líbilo holky, hlavně ty wesani co hráli v pozadí. A Joeli, tys to napsal fakt dobře, je to fakt povzbudivej příběh.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.