Raport z English campu

By: dita Date Posted: July 19, 2008

1.jpgEnglish camp probíhá zatím hodně dobře, krom zábavy i dost užitečně, na více info si trošku počkejte… :)

Právě sedím asi o půlnoci u notebooku v horském hotelu, kde mj. hodně dobře vaří a okolo je nádherná příroda Jeseníků, a užívám si to tady. Američani jsou skvělí,
nasazení, věnují se lidem co to jde a studenti mají kromě angličtiny upřímný zájem o křesťanství, a každý, kdo jen trochu chce, tu může být hodně užitečný – rozhovory se otevírají skoro samy.

2.jpgZa nás Čechy to tu vede Martin Jaroš s Terezkou a roční Johankou a za Amíky Ryan. Náš český tým je taky hodně super. Všichni zjevně vědí, proč tu jsou (tím mylsím, že ne pro sebe, ale pro druhé) a podle toho to tady vypadá.
Pokud vás mrzí, že tu nejste, čtěte dál naše stránky, možná že se na podzim budete moct přidat k English weekendu, který určitě taky nebude k zahození. :)

.

3.jpgVčera jsme byli na letní bobové dráze, lze tady taky střílet ze
sportovních luků, sportovních příležitostí je spousta. Prostě prima. Díky Bohu. Zítra, pro mě ve čtvrtek, je večer evangelia, tak se modlíme, aby lidé byli opravdu zasaženi a osloveni. Můžete se přidat!
Tak dobrou noc! Moje dvě dětičky už dávno spí a spokojeně oddychují, a mě to tak láká, že se asi přidám. :)

.

.

4.jpg.

.

.

.

.

.

5.jpg.

.

.

.

.

Dita

2 Comments to "Raport z English campu"

  • Janee Says:

    Aaaa!!! Bylo to fakt skvělý, angličtinu jsem ňák přežila.. Skvělý lidi a spousta skvělých rozhovorů s lidmi, kteří o Bohu nikdy moc neslyšeli…

  • paaja Says:

    Bylo to úúúúhvúúúžasný! Jsem z toho nadopovaná tak, že ještě nespím, musím si něco zazpívat…I’m somebody nebo toss to and fro… Teda až zjistím co to znamená:) Good night ya all!!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.