Porostová (před)prázdninová přespávačka

By: Ostrovid Date Posted: June 28, 2015

Úterní porosty jsou oficiálně za náma a naopak nás čekají letní prázdniny, na které se jistě všichni těšíme. A tak se ještě jednou společně sejdeme a užijeme si poslední porostový čas spolu!

Sraz: Úterý 30.6. v 16:00 na Palmovce (pokud si tam chcete nechat nějaké věci), nebo v 16:30 v metru Nádraží Holešovice dole uprostřed (pokud byste se něchtěli z nějakých důvodů zúčastnit Lase Game, můžete se přijít buď podívat nebo přijít rovnou až na Palmovku kolem 18. hodiny)

Co nás čeká: Nejprve si zahrajeme Laser Game na Holešovicích (máme rezervovány 2 hry, jedna stojí kolem 90 Kč, ideálně si vemte nějakou studentskou průkazku, je možné se zúčastnit jedné či obou nebo se přijít jen podívat), poté nás čeká i nějaká večeře, večerní program, nějaká ta hra, večerní zábava, přespání, snídaně, ranní čtení Bible a další společné aktivity :-) Společný konec je zatím plánovaný po středečním obědě.

Co s sebou: věci na spaní (hlavně spacák, dá se spát třeba na polštářích), Bible, hygienu, 100 Kč (na Laser Game je potřeba si případně vzít další peníze)

Ideální je, pokud se přihlásíte (viz níže kontakt). Je možné se také přihlásit rovnou na fb – ZDE. Při jakýchkoliv otázkách a nejasnostech mi neváhejte napsat. Pokud je pro vás problém se zúčastnit celé přespávačky, je to možné, ale ideálně po domluvě se mnou.

Další info: Šimon Ondráček (Ostrovid) – 73 66 55 88 2

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.