Porost v novém roce

By: Ostrovid Date Posted: January 16, 2015

Milí porosťáci,

vánoční prázdniny jsou sice už pár dní za námi, ale za to nás čeká další běh úterních porostů. Mnozí (i když nás moc nebylo) jste si užili novoroční Eskymo párty (pozvánka zde a snad se brzo objeví i nějaké fotky a videa, protože některé aktivity byly skutečně zajímavé :-) ), a tak  je tu i další trimestr (školní rok je vždy rozdělen na tři tématické části) a s ním i nová témata.

Hlavním tématem trimestru (od ledna do března) jsou základy a budeme vycházet zejména ze 6. kapitoly listu Židům, kde je napsáno:

Proto opusťme počáteční učení o Kristu a nesme se k zralosti; neklaďme znovu základy z pokání z mrtvých skutků a z víry v Boha, z učení o křtech, o vzkládání rukou, o vzkříšení mrtvých a o věčném soudu.

Žd 6,1

Kromě témat, které se týkají zmíněných základů, se můžete těšit i na další praktická témata. Stále platí, že první úterky v měsíci máme evangelizační porosty, na kterých se obvykle podílíte vy. A není vyloučeno, že nás na konci března navštíví skupina amíků z Kalifornie a možná nás v programu čeká ještě něco nového – blížší rozpis témat programu najdete postupně ZDE.

Kromě pravidelných setkání v úterý od 17:30 nás čeká minimálně jedna mimoúterní aktivita ve dvou termínech a to Jarňáky s Brianem a dalšími, takže pokud o jarních prázdninách nemáte co dělat, určitě se přihlašte :-)

Program a jeho aktivity můžete sledovat v příspěvku o programech na porostě a mnohé aktuální informace naleznete i na porostovém fb.

Dále se můžete se těšit na zajímavé hosty, ale i porostové vedoucí (některé staré i nové), diskuze, chvály, hry, skupinky, občerstvení a ještě spoustu dalších aktivit.

Těšíme se na viděnou :-)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.