Porost night 14.9.-15.9.

By: lilly Date Posted: September 16, 2007

porostnight12.jpgwe dnech – mno radši řekněme w noci na přelomu dnech 14.9. a 15.9. se uskutečnila Porost night – čekání na 1.metro. Neboli – chodit po noční Praze do té doby, než nás to přestane bawit a pak se wrátit na Žertwy a čekat příjezd prwního metra. Nočního „wýletu“ se zůčastnilo asi 15 lidí a bylo to fakt super! :-) sraz byl we 20.00 na Žertwách a i když přišel někod později (jako já….) tak to newadilo, pže wen jsme wycházeli až we 22.00:-)
nejdříwe jsme jeli na Wýstawiště a že půjdeme na Křižíkowu fontánu, ale poté co jsme zjistili, že wstup stojí 180,- tak jsme si to welice rychle rozmysleli :-D . Takže jsme se wydsali tramwajkou na Petřín – část skupiny pak jela poslední lanowkou nahoru na Petřín a zbytek (dobrowolně) si to wyšlapal pěšo nahoru. Nahoře jsme se srazili a wyrazili na Pražský hrad. Cestou jsem se stawili na místě, odkud byl nádherný wýhled na Prahu – a tam na tom místě jsme se společně modlili za Prahu, za její obrácení a taky za celou ČR :-) poté jsme pokračowali na Hrad a z Hradu dolů na Karlůw most a pak tramwajkou směr Palmowka.

porostnight04.jpgporostnight09.jpgporostnight10.jpgporostnight13.jpgporostnight11.jpg

Wtramwaji jsme potkali „úžasnou“ skupinu kluků - jeden z nich nás seznámil s obsahem jeho žaludku a ostatní kluci to „hezky“ nadšeně rozkřikowali po celé tramwaji :-D . Ale nakonec jsme konečně w pořádku (kolem 03.00) dorazili na naši základnu, kde jsme se posilnili jídlem a čajem a zajedli jsme to sqělou zmrzlinou :-) Poté se wšichni uložili ke spánku – jen pár lidišek se ještě díwali na film. Mno a já, já jsem pro tebe psala tuto reportáž a skončila jsem přesně w 6.37a.m. :-) příště ale přijď i Ty, ať máš na co wzpomínat :-)

porostnight08.jpgporostnight07.jpgporostnight06.jpg

Lilly

odezwa na Porost night:
Dne 14-15 září to bylo fajne. Měli jsme dlouhou procházku přes celou – no skoro celou – Prahu. Byli jsme na Petříně, Pražským hradu a tak různě. Fšichni se těšili na jídlo….. teda hlawně kluci. Při cestě na zpátek na Žertvy jsme zažili bandu kluků a ten jeden asi hodně bumbal alkohol a žaludek si řekl, že je tam wenku mejdan, a tak že se koukne. Žaludek nás pozdravil (hlavně jeho obsah) naštěstí jsme hned druhou zastávku vystupovali. :-) Z toho večera mám super zážitek :-)

Maruška

Kompletní galerii fotek z PorostNight si můžeš prohlédnout v Porostové fotogalerii – http://picasaweb.google.cz/porostkspraha/PorostNight

Danik

3 Comments to "Porost night 14.9.-15.9."

  • dita Says:

    Až na to, že to doteď dospávám, to bylo super:) Modlitby nad Prahu taky stály za to… Dneska jsem potkala Marušku Hrbkovou a říkala, že ještě od té doby nespala, tak to je teda drsná… Líbilo se mi se všemi si povídat a pak vidět, jak rádi usnuli na koberci bez spacáčků … sice jsme dorosťákům sežrali zmrzlinu z mrazáku, ale odpustili nám to …:) (teda aspoň Jana Bukáčková to říkala)

  • Michal Says:

    Tak abich pravdu řekl bylo to supr!Ake na konci mě boleli nohy a po zážitku v tramvaji se mi chtělo spát ale pak mě nakopl ten šajík co se tam uvařil :-)

  • Michal Says:

    Ps:omlouvám se za gramatické chyby a koukněte na můj web jo ale není aktualizovaný už rok.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.