Podzimkové workshopy 2015

By: Honza Date Posted: September 25, 2015


Na této stránce se dozvíte, z jakých workshopů můžete vybírat, kdo je povede, o čem budou a kolik ještě zbývá volných míst.

Obecnější informace a plakát jsou na hlavní stránce Podzimek.

Workshop je činnost, kterou budeš dělat vždy dopoledne a která je po celé podzimky stejná. (Seminář si narozdíl od workshopů vybereš až na místě.) Záleží jenom na tobě, jaký workshop si vybereš. Až se budeš přihlašovat, je potřeba mít už vybráno, abys v přihlášce svou volbu mohl vyplnit.


Seznam workshopů:

[Název - vedoucí (počet přihlášených/celkový počet míst)]
Informace snad budou postupně přibývat.

Chvály a uctívání – Veronika (10/∞)

Hudba je jedním z nejkrásnějších darů božích. Dotýká se našich uší, avšak nejvíce našeho ducha a duše. Ve chválách můžeme zakoušet boží přítomnost jako nikde jinde. O čem je chvála, co vyjadřuje, jak můžeme Boha uctít hudbou, o tom všem se budeme bavit i prakticky zkoušet ve workshopu chvály a uctívání. Kdokoliv hraje a vlastní nějaký inštrument J , může jej sebou na tento workshop přinést!

„Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce.“ Jiří Mahen

Natáčení – Gedeon (8/8) – Kapacita naplněna

Rád bych vás pozval na svůj natáčecí workshop, kde se naučíte spoustu nových věcí jako například pokročilou práci s postprodukcí nebo kamerou. Čeká nás několik hodin práce i zábavy a určitě si to spolu užijeme! (viz videa na ks yt kanálu)

Sport pro kluky – Pavel (16/16)

Na mladé a nadějné sportovce se těší. Pavel

Fit a s úsměvem (lépe řečeno sport a tanec pro holky) – Bety (4/16)

Chceš strávit každé dopoledne na podzimkách aktivně? Chceš si zahrát nějaké míčové hry? A naučit se pár tanců, aby ses mohla večer při chvalách přidat? Tak se neváhej přihlásit na tento workshop ;-)

Evangelizační WS – Metoděj (6/14)

Workshop bude v podobném formátu jako v minulých letech na Teencampu nebo na podzimkách. Navštívíme různá místa, kde by mohla být příležitost mluvit s lidmi o Ježíši. Ještě nemáme naplánovaný program, ale v úvahu připadá domov důchodců nebo LDN, dětský den v Neškaredicích, hledání pokladů a podobné.
Abyste se mohli zapojit, nejsou potřeba předchozí zkušenosti nebo nějaké zvláštní dovednosti, ale je potřeba mít chuť věnovat se lidem, kteří jsou bez Krista ztraceni.

Svoboda v Kristu na základě listu Galatským – Michal (3/30)

Je pro tebe křesťanský život hlavně dodržováním spousty pravidel, která stejně nikdy nedokážeš naplnit? Připadáš si málo duchovní? Dobrá zpráva zní, že skutečné křesťanství vypadá jinak. Ukážeme si rozdíl mezi zákonem a milostí na základě epištoly Galatským.

Služba cizincům – Kamil (2/10)

Teorie a praxe sdílení evangelia mezi cizinci doma i v zahraničí. Když nás Ježíš poslal k národům, neznamená to, že musíme hned cestovat – cizince s notebookem najdete ve večerce, s lopatou na stavbě, s foťákem ve městě, s kravatou ve firmě a s dítětem na hranicích. Cílem workshopu je vyzkoušet si, že to není složité, časově náročné ani trapné.

Jak přežít dospívání – Johanka (16/16)

Taková puberta může člověku docela zkomplikovat život, ale nemusí mít žádné vážnější následky; váš děda, vaše třídní a mistr Bean ji taky přežili (zřejmě) celkem ve zdraví :-) Pokud v životě bojuješ s nejistotou, nedostatkem odvahy, nechutí k učení nebo sám se sebou, určitě přijď :-) Podíváme se na tři oblasti života: školu, volný čas a vztah k sobě sama. Taky nakousneme příběhy některých vykutálných biblických puberťáků. A i těm, kteří půjdou na jiný workshop budiž útěchou, že dospívání jednou skončí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.