Podzimkové workshopy

By: metodej Date Posted: October 2, 2013

Na této stránce se dozvíte, z jakých workshopů můžete vybírat, kdo je povede, o čem budou a kolik ještě zbývá volných míst.

Workshop je činnost, kterou budeš dělat vždy dopoledne a která je po celé podzimky stejná. (Seminář si narozdíl od workshopů vybereš až na místě.) Záleží jenom na tobě, jaký workshop si vybereš. Až se budeš přihlašovat, je potřeba mít už vybráno, abys v přihlášce svou volbu mohl vyplnit.

Seznam workshopů:
[Název - vedoucí (počet přihlášených/celkový počet míst)]
Informace snad budou postupně přibývat.

Fit a s úsměvem – Betty

Umělecké (s)tvoření – Joel (7/15)

New Generation – Daník Kunášek

Divadelní a taneční WS – Kamil (2/4)

Praktická evangelizace – Metoděj a Míša (4/14)

Jak říct druhým evangelium – Michal Klesnil, Luboš Ondráček (; bez omezení kapacity)

Natáčení – Jana, Gedeon – OBSAZENO

Sport pro kluky (do 16 let) – Pavel

Základy bubnů a kytary – v angličtině! – Chris – OBSAZENO

.

Stručný popis obsahu workshopů:

Natáčení
Na natáčecí workshop je zván každý, kdo má odvahu zahrát cokoliv – zuřivce, fiflenu, tichého staříka, vzteklé dítě, přísného učitele, nebojí se (nebo to alespoň nedává znát), že se ztrapní. Jedině tak vznikne dobré video:) Budeme natáčet krátké, snad vtipné video, které na konci podzimek shlédneme  i s ostatními.
Těší se na vás Jana a Gedeon

Evangelizační workshop
Workshop praktické evangelizace bude podobný, jako byl v minulých letech na podzimkách a Teencampu. Zřejmě navštívíme lidi v léčebně dlouhodobě nemocných a zahrajeme si hledače pokladů, ale ve hře jsou i další možnosti činností. Workshop je pro každého, pro mladší i starší a zkušenější i méně zkušené. Workshop je určen všem, kterým leží na srdci lidé, kterým chybí vztah s Ježíšem.
Těšíme se na vás ;) Míša a Metoděj

Divadelní a taneční workshop
Příprava a nácvik scének před shromážděním. Možná i něco více. Tanec bude doplňující aktivita, na kterou možná ani nedojde.
Těší se Kamil

Jak říct druhým evangelium
Naučíme se některé praktické metody, jak říkat druhým lidem o Ježíši.
Těší se na vás Michal a Luboš

Umělecké (s)tvoření
V plánu je všechnomožnýuměleckýtvoření. Zátiší, portréty (pro odvážlivce), ale i abstrakce… prostě cokoli budete chtít. Chtěl bych taky udělat něco ve stylu Alešova kreativního ws na teencampu (v rámci možností, aby to škola přežila…) a společný čas nad Biblí je samozřejmostí. Prosím, kdo máte, vemte si s sebou výtvarný potřeby, se kterejma chcete dělat. Já budu něco brát ze Žertev, něco svýho a něco možná dokoupim, každopádně toho nebude moc.
Ještě dodávám, že je jediná podmínka pro účast na mém ws: zájem a motivace něco dělat. Jestli tam chcete jít “jen tak,” tak radši nechoďte :-)
Těším se na všechny tvořivce :) , Joel

Fit a s úsměvem

Pro všechna děvčata, která si chtějí na podzimkách trochu zasportovat, tu je opět sportovní workshop. Budeme vždy nejprve sport trénovat, a potom si zahrajeme (basket, fotbal, volejbal). Součástí bude i naučení se tanců ke chválám. Tak pokud máš chut si trochu dát do těla, neváhej se přihlásit!
Betty

.

Obecné údaje o podzimkách si můžeš přečíst tady.

Co se třeba na podzimkách děje, si můžeš prohlédnout na fotkách z loňska.

Pozvánku najdeš tady.

Přihláška i s údaji o placení je zde.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.