Podzimkové workshopy 2018

By: Ondra Date Posted: September 23, 2018

Každý, kdo jede na Podzimky, si vybírá jeden workshop, což je aktivita, které se pak bude každý den dopoledne věnovat. Workshopy jsou tři, přihlášení na WS je závazné. Čísla za názvem WS označují počet obsazených míst z celkové kapacity.

Toulky Kutnou Horou 15/15 – plno

Kutná Hora je tajemné a krásné město plné významných historických památek, ale také úzkých a zapadlých uliček, opuštěných plácků a každé místo tady má svůj příběh.  Jestli se chceš dozvědět o Kutné Hoře víc a zajímá Tě, jak tohle město vlastně žilo a žije, přihlaš se na tenhle WS. Čekají Tě výpravy po památkách, ale i návštěvy míst kam se běžní turisté jen tak nepodívají.Rozhodně to není žádný nudný dějepis!
Saša Štěpánovský je pastorem Křesťanského společenství Kutná Hora a milovníkem historie. Hrál dokonce v historickém dramatu Jan Hus, který se natáčel v Kutné Hoře.
Ve volném čase rád jezdí po památkách nejen v okolí Kutné Hory a věnuje se svým dětem (některé můžete potkat i na Podzimkách) a své milé ženě.

Ozvêny léta a struny podzimu NA PLOTNĚ A V TROUBĚ 14/14 – plno
Guacamole, Tarte d’Alsace, Tarte au citron, Hokkaidó, Croissant…. nebojte se, povídat si budeme česky a hlavně budeme vařit a péct.

S Mílou Černou se člověk opravdu nenudí. Kromě toho, že pracuje jako účetní, umí programovat, navrhne vám dům, opraví počítač i skříň, zabrnká na kytaru i zazpívá… Ale především, skvěle vaří a peče a pokud se chcete naučit něco z jejího mistrovství, určitě se přihlašte k ní na workshop. Bude to stát za to!

Spartan Race po kutnohorsku 13/13 – plno

Lákají náročné sportovní výkony? Chceš zkusit, kde jsou hranice tvých fyzických sil? Zajímá Tě, jaké to je, když se člověk plazí, v zimě, blátě a neví, jestli se zvládne doplazit k cíli? Pokud ano, tenhle workshop je právě pro Tebe.

Možná si sáhneš na dno, ale bude to stát za to!

Martin Hamada učí tělocvik a zeměpis na základní škole, hraje fotbal a trénuje malé i větší fotbalisty. Ujišťuje všechny, že jeho cílem není na workshopu všechny zničit, ale užít si společně něco netradičního a zábavného.

Sport a tanec pro holky 11/16
Chceš strávit každé dopoledne na podzimkách aktivně? Chceš si zahrát nějaké míčové hry? A naučit se pár tanců? Tak se neváhej přihlásit na tento workshop. Worshop je pro všechny bez ohledu na taneční a sportovní úroveň, těším se na vás!

Betty Bukáčková učí biologii a chemii na střední škole, ráda tancuje, hraje volejbal (na téměř mistrovské úrovni), miluje vafle a svého manžela. Skoro vždycky se usmívá a je s ní vážně zábava. V rámci naší mládeže je jednou z vedoucích porostu a má na starosti také taneční skupinu, kterou uvidíte během večerních programů.

Sport pro kluky 16/16 – plno
Pro všechny, kterým je 16 a méně. Budeme se věnovat nejrůznějším sportům, především podle toho co nám místní sportoviště dovolí. Také se budeme každý den společně zamýšlet nad vybranou částí Bible. Nemusíš být profesionální sportovec, stačí mít trochu výdrž a chuť se učit nové věci a být součástí týmu.

Pavel vystudoval FTVS  a pracuje Jako vedoucí Centra dětií a mádeže s dětmi a teenagery Teen Challenge v Praze na Žižkově. Je ženatý, má rád dobré jídlo, fotbal, děti a miluje Ježíše.

Biblická proroctví, která se naplňují v dnešní době 7/20
Bible byla napsána před tisícovkami let. Přesto jsou v ní naprosto přesná proroctví, která se naplňují v naší době a před našima očima. Budeme si o nich povídat – o těch, co se naplnila v posledních desetiletích, o těch, co se naplňují právě teď, i o těch, co se naplní v blízké budoucnosti.

Michal Klesnil je jedním z vedoucích mládeže KS Praha a také předsedou Nadačního  fondu KMS, který podporuje misionáře. Kromě toho, že se často postí, miluje Ježíše, má rád výlety, své dcery a i své mládežníky – Odrosťáky. Taky napsal několik knížek, a pokud se zajímáš třeba o to, jak to bude s koncem světa, doporučujeme si je přečíst.

Evangelizační workshop 3/14

Jako každý rok je tento WS určený všem, kdo mají rádi Ježíše a chtěli by zprávu o něm říct i dalším. Možností je nepřeberně – modlitby za uzdravení, hraní chval na ulici, hledání pokladu, možnost oslovit lidi v domově důchodů nebo v nemocnici, dětský den pro děti ze sídliště… Nepotřebuješ umět nic speciálního,stačí nadšení a ochota spolupracovat.

Matouš Krajník a Markét Pasková chodí na region Sever KS Praha. Oba jsou skvělí hudebníci a hrají na několik nástrojů. Matouš pracuje v Centru dětí a mládeže Teen Challenge v Praze a Markét studuje ekonomii. Oba milují Ježíše, a proto byli jasnou volbou pro vedení evangelizačního workshopu.

Řekni to fotkou 17/17 – plno

Zajímá vás obrazový storytelling, chcete se naučit aranžovat #flatlay, fotit jídlo, pohyb, krajinu, portrét a nebo zajímavě skládat fotky vedle sebe? Nebo přemýšlíte o tom, jak jde využít sociální sítě ke svědectví a sdílení evangelia? Tak přijďte! Je jedno, jestli fotíte na mobil, zrcadlovku nebo polaroid, je jedno jestli fotíte na instagram, facebook nebo do 3D alba. Určitě máte spoustu nápadů, které můžeme dát dohromady!

Pája Bláhová moc ráda fotí, cestuje,objevuje nové kultury a seznamuje se s novými lidmi. Na svém Instagramu sdílí především obrázky z cest a už teď se těší, co Tebou na Podzimkách vyfotí, pokud se přihlásíš na její workshop.

Bellissimo italiano aneb zábavné základy italštiny 0/8 – zrušeno – bude nahrazeno zvoleným náhradním WS

Pokud Tě láká naučit se pár slovíček italsky a  dozvědět se něco o italské kultuře, na tomto workshopu se Ti to splní.

Štěpánka Pitzmosová žila mnoho let v Chorvatsku, kde vystudovala italské gymnázium a italsky mluví jsko když bičem mrská. Kromě toho má dost smyslu pro humor a nudit se s ní opravdu nebudeš :-)


Teď se můžeš rovnou přihlásit!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.