Mládež KS Praha » Archiv blogu » Podzimkové workshopy 2017

Podzimkové workshopy 2017

By: Ondra Date Posted: September 13, 2017

Níže uvedené informace se týkají akce 2017, která již proběhla. Pokud máte zájem, bude probíhat zase za rok. Do konce roku ještě proběhne akce Silvestr 2017, na kterou je možné se přihlašovat.

Každý, kdo jede na Podzimky, si vybírá jeden workshop, což je aktivita, které se pak bude každý den dopoledne věnovat. Workshopy jsou tři dny.

Vztahy trochu jinak – 8/20

Vztahy jsou nedílnou součástí života. Určují nás a ať se v našem životě utvářely jakkoliv, toužíme po nich. Budeme společně (na základě Bible i vlastních zkušeností) objevovat jejich význam v našich životech.

Luboš Ondráček je hlavním pastorem KS Praha, a přesto, že už vyrostl z  teenagerovských let, rád jezdí s mládeží na její akce, a tak nemohl vynechat ani letošní Podzimky.

Věra Ondráčková pracuje v Křesťanské misijní společnosti a s Lubošem mají tři děti. Miluje nejen hudbu, tanec a jahody, ale hlavně mladé lidi. Na Podzimky se už moc těší.

Toulky Kutnou Horou – 13/15

Zajímá Tě, jaký měl Karel IV. vztah k Bohu? A jak se podepsal Jan Hus v Kutné Hoře? Nebo co podnikali moravané mezi severoamerickými indiány? Chceš se projít po památkách Kutné Hory a dozvědět se víc, než najdeš v učebnici z dějepisu? Pokud ano, tenhle workshop je pro tebe ten pravý!

Saša Štěpánovský je pastorem Křesťanského společenství Kutná Hora a  milovníkem  historie. Hrál dokonce v historickém dramatu Jan Hus, který se  natáčel v Kutné  Hoře. Na konci léta se vrátil z USA, kde cestoval mj. po stopách  Davida Zeisberga,  apoštola indiánů, který vyjel na misii z Herrnhutu.

Tvořit a jíst – 12/12 – obsazeno

Budeme připravovat samé skvělé věci z jídla. Pokud Tě baví kreativní věci, workshop je právě pro Tebe! Zkusíš si třeba vykrajovaní zeleniny, zdobení dortů, chlebíčky a mnoho dalšího, co Tě ani nenapadne ;-)

Míla Černá je renesančním člověkem, programuje, je vystudovaná architektka, opravuje počítače, ráda vaří, stará se o rodinu a neustále vymýšlí nějaké zlepšováky. Tvoření nového je pro ni prostě životním stylem.

Sport a tanec pro holky – 16/16 OBSAZENO

Chceš strávit každé dopoledne na podzimkách aktivně? Chceš si zahrát nějaké míčové hry? A naučit se pár tanců? Tak se neváhej přihlásit na tento workshop. Worshop je pro všechny bez ohledu na taneční a sportovní úroveň, těšíme se na vás!

Betty Bukáčková učí biologii a chemii na střední škole, ráda tancuje, hraje volejbal a  je  skvělá pořadatelka nejrůznějších oslav a párty.

Sport pro kluky – 20/20 – obsazeno

Pro všechny, kterým je 16 a méně. Budeme se věnovat nejrůznějším sportům, především podle toho co nám místní sportoviště dovolí. Také se budeme každý den společně zamýšlet nad vybranou částí Bible.

Pavel studuje FTVS a pracuje s dětmi a teenagery v Centru dětí a mládeže Teen  Challenge. S míčem a s Biblí ho potkáte velmi často a téměř všude.

Probuzení – 10/20

Budeme společně zkoumat dějiny velkých probuzení, která změnila osudy celých národů. A budeme se společně zamýšlet nad otázkami jako: Co se při nich dělo? Co mohli udělat lidé, co musel udělat Bůh? Může přijít probuzení i do naší země? A mohu to já sám nějak ovlivnit?

Michal Klesnil je jedním z vedoucích mládeže KS Praha a také předsedou Nadačního  fondu KMS, který podporuje misionáře. Kromě toho, že se často postí, miluje Ježíše,  má rád výlety, své dcery a i své mládežníky – Odrosťáky.

Evangelizační workshop – 14/14 OBSAZENO

Jako každý rok je tento WS určený všem, kdo mají rádi Ježíše a chtěli by zprávu o něm říct i dalším. Možností je nepřeberně – modlitby za uzdravení, hledání pokladu, možnost oslovit lidi v domově důchodů nebo v nemocnici, dětský den pro děti ze sociálně vyloučení lokality. Nepotřebuješ umět nic speciálního, stačí nadšení a ochota spolupracovat.

Workshop vede Honza Adamec.

Kreativní workshop – 9/9 – obsazeno

Tisíc a jedna kreativní technika Bena Drápala. Popis ještě bude upřesněn.

Workshop vede Ben Drápal.

English for everyone – 14/16

Ať už angličtinu miluješ, nebo je to povinná součást školní výuky, na tomhle workshopu se určitě nudit nebudeš. Naučíš se praktické fráze pro život, zjistíš, že mluvit anglicky není žádná velká věda a užiješ si spoustu zábavy.

Worskhop vede Pája Bláhová.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.