Podzimkové workshopy 2012

By: metodej Date Posted: October 3, 2012

Kapacita WS (obsazeno/kapacita):

Nejen sportovní workshop pro kluky (9/20)

Význam starozákonních obětí (3/20)

Tanec a sport pro holky (9/16)

Angličtina (1/10)

Angels of revolution (3/3) OBSAZENO!!!

Jsme tu pro druhé (1/12)

Setkání s Bohem (5/25)

New Generation (4/25)


Nejen sportovní workshop pro kluky - Pavel a Martin.

Rozhodli jsme se pro kompromis. Vzhledem k tomu, že máme rádi sport a Boha, tak letošní NEJEN SPORTOVNÍ WORKSHOP nebude jen o sportu. Zhruba polovinu času budeme sportovat v druhé polovině zazní krátké slovo na nějaké zajímavé téma. Budeme se také společně modlit a číst bibli.
max. počet lidí: 20

Význam starozákonních obětí – Michal

Taky při čtení Bible přeskakujete knihu Leviticus a vůbec nechápete, co znamenají a čím se liší třeba pokojná oběť a oběť za vinu? Společně budeme objevovat jejich úžasné významy ukazující na různé aspekty toho, co pro nás udělal Ježíš.
max. počet lidí: 20

Tanec a sport pro holky – Betty a Míša M.

Zdravíme všechna děvčata, která ráda tráví čas nějakým kolektivním sportem. Nebudeme jen tak hrát, ale budeme se snažit zdokonalit techniku, abychom si potom hru mohly opravdu vychutnat. A jak už napovídá název, nepůjde jen o sport, ale každý den se budeme i chvíli věnovat tanci. Tentokrát ale půjde spíše o chválu tancem, takže to bude také skvělá příležitost se něco naučit a při večerním shromáždění se nebát zapojit. Budeme si taky trochu povídat o tom, co to chvála tancem znamená a proč je třeba dobré, to dělat. Tak doufáme, že se uvidíme :)
max počet lidí: 16

Angličtina – Pája a Chris

Anglický workshop je pro všechny, kdo angličtinu mají rádi a nebo ji rádi nemají a chtějí to změnit. Budeme konverzovat, hrát spoustu her, dívat se na videa, poslouchat písničky a snad se i něco naučíme.:)
max. počet lidí: 10

P.S.: English is easy with Paja and Chris, do not worry about your English level, you will be surprised how quickly they will upgrade you!:)

Angels of revolution – Divadelní – Kamil

Domýšlení, nacvičování a veřejné představení divadelní hry o nejneslavnějším převratu věků (biblické fantasy drama s prvky komedie). Doporučujeme zájemcům o herectví, slávu, religionistiku a srandu. Talent a předchozí zkušenosti netřeba. Od autora Svaté rodinky na horách.
pro 3 lidi

Jsme tu pro druhé – Štěpí, Honza

Workshop bude zaměřen na pomoc druhým. Budeme chtít věnovat čas lidem, kteří jsou často opuštěni a potřebují projevovat praktickou Boží lásku. S WS navštívíme místní  LDNku(léčebna dlouhodobě nemocných) v Kutné Hoře. Budeme mít také skvělou příležitost sloužit romským dětem i dospělým v Kutné Hoře a okolí. Chceme, aby mohli tito lidé slyšet evangelium o Boží lásce.  Nemusíš mít žádné zvláštní schopnosti, stačí jen chuť se naučit nové věci a mít rád lidi kolem sebe.
max. počet lidí: 12

Setkání s Bohem – Ted

Série (nehudebních!) aktivit navržených tak, aby nám pomohly prohloubit náš vztah s Bohem.
max. počet lidí: 25

New Generation – Daník z Kutné hory

Ať Evangelium zní i na tvé škole (Skrz Novou generaci).
Otázky jako: Proč vůbec říkat lidem o Ježíši? Kde říkat o Ježíši či jak říkat o Ježíši?  Nejedná se o o výzvu k misii, ale o kázání evangelia ve tvém okolí, a to jak životem, tak  slovy. Představení Nové generace, organizace ke zvěstování Krista na tvé škole. Motivace ke  kázání o pokání a Ježíši jako jediné záchraně. Společné sdílení a předávání si nápadů a zkušeností z branže “ŽÍT DOBROU ZPRÁVU”.

max. počet lidí: 25

na hlavní podzimkové stránce je pozvánka s

.

dalšími informacemi a také odkaz na

.

on-line přihlášku

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.