Odrostové tradiční velikonoční pondělí

By: Torpas Date Posted: March 20, 2013

Chtěli byste si po Go Campu trochu odpočinout? Rádi odpočíváte aktivně společně s kamarády? Tak se k nám přidejte na odrostové velikonoční pondělí 1.4.2012 :-)

Co vás čeká:

Nejprve se vydáme na procházku po Stromovce. S sebou si ale někteří vezmeme i brusle (in or double liny), tak si klidně taky vezměte něco, na čem se dá jezdit :-) Prolezeme se taky na skvělých obřích prelejzačkách :-) Sraz budeme mít v 11:00 před výstavištěm (viz mapa).

Pak nás čeká přesun do areálu Bratrské školy v Rajské ulici na Praze 7, kde se koná každoroční velikonoční grilování regionu Palmovka. Bude zde příležitost dát si něco dobrého z grilu, popovídat s kamarády nebo si zahrát fotbal nebo pinčes. Kdo byste chtěl něco grilovaného, tak je nutné si to objednat do neděle 24. 3. – nejlépe na odkazu http://www.doodle.com/eqxhpdfwtzmky8f2 nebo napište mail Torpovi nebo na odrostkspraha(zavináč)gmail.com a nějak se domluvíme. K dipozici bude kuře (cca 20Kč), vepřové (cca 35Kč), bulharský karbanátek (cca 20Kč) a dokonce i pstruh (cca 55Kč). Ceny jsou orientační! Grilování začíná od 12:00, my se ze Stromovky dorazíme cca v 13:00.

A na závěr se přesuneme na Žertvy na Velikonoční koncert chval se pod vedením skupin Béracha a WVision. Pozvánka viz zde.

Klidne s sebou vezměte i kamarády, ať už v Boha věří nebo ne, určitě to bude dobrý čas. Je také možno se samozřejmě přidat jenom na některou ze tří částí :-)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.