Odrostové hry a výlet o podzimkách

By: Torpas Date Posted: October 21, 2014

Asi většina z vás ví a chystá se na skvělou mládežnickou konferenci Podzimky v Kutné Hoře. Je však možné, že je pár odrosťáků, kteří z různých důvodů jet nemohou a měli by chuť se sejít a společně něco podniknout a právě pro vás je tu následující nabídka:

1. v pondělí 27. 10. 2014 od 18hod vás zveme do Jenštejna na skoro již klasický večer deskových her. Máme mnoho prímových her (Dixit, Dutch Blitz (česká verze), Osadníci, Doba kamenná a mnohé další) pro menší i větší skupinky a rádi si je spolu s vámi zahrajeme. Začínáme společnou večeří, na kterou se, prosím, přihlašte Torpovi (odrostksparah(zavináč)gmail(tečka)com do pátku 24. 10., ať víme, pro kolik lidí vařit. Cena večeře 30 Kč.

2. v úterý 28.10.2014 vyrážíme na výlet do pískovcových skal (Drábské světničky, zřícenina Valečov). Sraz je v 9:00 v Jenštejně, odkud pojedeme dál auty. Do Jenštejna jedou busy 378 z Letňan nebo 367 z Černého Mostu. Čeká nás ne moc dlouhý výlet pěknou krajinou a skalami a možná i nějaká keška se najde :-) Návrat v úterý večer. Příspěvek na benzín je cca 80 Kč na osobu. Vstup na Valečov je za 35 Kč, hrad na Drábských světničkách je zdarma. Taky mi dejte vědět na výše uvedený mail od pátku 24.10., ať víme, že se vejdeme do aut.

V Jenštejně je možno i přespat (nějaké spacáky máme, ale radši se předem domluvte).

Těšíme se s některými z vás na viděnou

Torp a Peťuš

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.