Odrostová dovolená v Tatrách 2012

By: Torpas Date Posted: May 4, 2012

Milí odrostoví přátelé,
chtěli bychom vás opět pozvat na letní odrostovou dovolenou, která se tento rok uskuteční 10. – 15. července. Rozhodli jsme se pro velký úspěch vyjet opět za hranice, a to do západních Vysokých Tater do malé vesničky jménem Liptovská Kokava nedaleko od Liptovského Mikuláše. Kdo jste tam s námi před dvěma lety nebyl, tak vězte, že nás tam čeká chaloupka bez elektřiny, s horským potokem, lesy, louky, borůvky, výstup na Kriváň, prostě pravá letní romantika :-) Co více si přát? Věříme, že nás tam čeká nejen pěkný čas spolu na výletech a při večerech u petrolejky, ale i pěkný čas s Bohem.

Jak jsme se tam měli minule si můžete přečíst a prohlédnout v následujícím článku:
http://mladezpraha.kaes.cz/jaka-byla-odrostova-dovolena/

Dáváme vědět už takhle brzy z toho důvodu, že cesta na Slovensko není úplně levná. Je však možnost zakoupit výrazně levnější jízdenky s dostatečně dlouhým předstihem. Plánujeme vyrážet v úterý 10.7. ráno (7:17 z Hlavního nádraží), přičemž po 15hod už bychom měli být na místě. Návrat plánujeme v neděli 15.7. opět vlakem ve 23:45 opět na Hlavní nádraží, takže se stihnete ještě doma vyspat na další den do práce :-) Při brzkém zakoupení lístků vyjde cena dopravy na cca 1300 Kč. Jízdenky je však nutné koupit tak za 14 dnů.
Kdo by tedy chtěl jet, tak musí zaplatit nevratnou zálohu na cestu (900 Kč) nejpozději do pondělí 14.5. (zbylých 400Kč je za cestu vlakem na Slovensku a busem do hor a to se nemusí kupovat dopředu). Peníze plaťte Torpovi nebo si napiště na odrostkspraha(zavinutec)gmail.com o číslo účtu, kam je můžete kdyžtak poslat.

Další náklady jsou cca 500 Kč za ubytování + jídlo dle domluvy s ostatními (domluvíme se později).

Celková cena by tedy neměla přesáhnout 1800 Kč + jídlo.

Další podrobnosti pošleme přihlášeným později.
Těšíme se na viděnou alespoň s některými z vás.

Odrostoví vedoucí

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.