Odrostová dovolená 2014

By: Torpas Date Posted: May 13, 2014

Milí odrostoví přátelé,
chtěli bychom vás opět po roce pozvat na letní odrostovou dovolenou, která se tento rok uskuteční 9. – 13. července. Tento rok nás čeká pár dní strávených v Orlických horách na faře v Orličkách pod Suchým vrchem. I tento rok se můžeme těšit na ubytování s elektřinou a sprchou (což nebývá tradicí), takže pokud jste fandové těchto vynálezů, tak pojeďte :-) . Věříme, že nás tam čeká nejen pěkný čas spolu nejen na výletech a při společných večerech, ale také pěkný čas s Bohem. Těšit se můžete na výlety po blízkých horách a bunkrech, ale i posezení u ohýnku a deskových her :-) Klidně pozvěte i svoje kamarády, kteří Ježíše ještě neznají.

Plánujeme vyrážet ve středu 9. 7. odpoledne (16:11 z Hlavního nádraží). Návrat plánujeme v neděli 13. 7. večer, jízdenky tam a zpět budou za cca 350 Kč, pokud pojedete společně s námi vlakem.
Další náklady jsou cca 200 Kč za ubytování + jídlo. Jídlo budeme už tradičně mít organizováno tak, že budeme ve skupinkách vařit večeře a zbytek je už zcela na vás a vašich chutích :-).
S sebou si vezměte spacák, karimatku, Bibli, boty na chození (nejen žabky!) a třeba i svoji oblíbenou hru, kterou naučíte ostatní.

Hlaste se do 30.6. Torpovi osobně nebo na mail odrostkspraha(zavinutec)gmail(tečka)com.

Další podrobnosti pošleme přihlášeným později.

Těšíme se na viděnou :-)

Jak jsme se měli loni v Chlébském se můžete podívat na mladezpraha.kaes.cz/jak-jsme-se-meli-na-odrostove-dovolene/ nebo předloni v Tatrách na mladezpraha.kaes.cz/odrost-na-dovolene-pokoril-krivan/.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.