Odrost se vrátil ze Srbska v pořádku

By: Torpas Date Posted: April 22, 2012

Právě jsme se vrátili z odrostového výjezdu na skautskou základu ve vesničce Srbsko na břehu řeky Berounky. Stavení, které z venku vypadá jako malý domeček, ve svém nitru skrývá netušené prostory, které jsme více než dosti využili. A k čemu?

V pátek jsme společně oslavili Štěpánčiny narozeniny. Nevíte proč, když je měla až v sobotu? Protože tam, kde se Štěpánka narodila, je o 6 hodin více než u nás, tak proto :-) Až do pozdních večerních hodin jsme četli balónková přáníčka a jedli skvělé pochutiny :-) I na narozeninovou balónkovou hru došlo…

V sobotu jsme vyrazili na výlet, na který nám Bůh požehnal krásným počasím, navzdory předpovědi. Vydali jsme se po stopách poustevníka Ivana, napili se z jeho pramene, shlédli z jeho vyhlídky a prošli se krásnými jarními rozkvetlými lesy, kde jsme mimo jiné mohli vidět kvetoucí dymnivky, jaterníky, sasanky, plicníky, štavele, petrklíče a jiné. Večer jsme si dali skvělou véču a pak jsme chválili Boha a povídali si o tom, jaké pro nás mám Bůh připravené asi zaměstnání a jak to ve svém životě poznáváme. Večer jsme pak ještě zakončili skvělými hrami deka a znamení.

V neděli jsme už jenom vyrazili na krátký herní výlet, uklidili a vláčkem do Prahy dojeli.

Doporučuji fotky:
https://picasaweb.google.com/105372997218772346158/20120422OdrostovyVyjezdDoSrbska#

2 Comments to "Odrost se vrátil ze Srbska v pořádku"

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.