Nedělní tancovací MLASKání

By: Johanka Date Posted: July 26, 2008

Ahoooj všichni!

Minulou neděli, tedy 20.7., jsme se sešly v počtu 5-ti holek, abychom se společně sdílely a chválily Boha a hrály nějaké ty hry a tak…

Na začátku jsme hrály moji skvělou poznávací hru. Jak se ukázalo, je to hra velice náročná. Ani jednou nikdo nevyhrál, ale i přes to jsme se perfektně poznaly (konkrétně Bettty, Kubu Hejnice a Míšu Smutnou). Ale nelekejte se, říkaly jsme o vás samé hezké věci. O kubovi jsme se dozvěděly, že kdyby byl nějaké politická funkce, byl by ministr spravedlnosti, o Míše Smutné, že kdyby byla nějaký druh hudby, byla by uctívacími písničkami a o Bettty že by, kdyby byla nádobí, byla starodávný vzácný malovaný džbán. Doufám, že hudební část MLASKu tato hra dostatečně nadchla a zahrajeme si ji na předTC soustředění:-)

Pak jsme se učily tanec na písničku Co se narodilo z Boha, přemáhá svět. Pustily jsme také CD Godfreyho Birtilla (možná je to blbě napsané a tím pádem se omlouvám zde nepřítomnému jmenovanému…). Před zrcadly jsme se tím vážně bavily. Jedna vždycky chválu vedla a improvizovala, ostatní se opičily. Vypadá to, že se zlepšujeme:-) Když pak odešla Bettty, vyndaly jsme nanukáče (ona musela domů – nevyhnaly jsme ji, abychom toho měly víc:-) ) a bylo jich tolik (na každou z nás vyšla půlka), že jsme to vážně nemohly dojíst. Hahaha!!!!!! Takže závidíte, že jste tam nebyli, co? Nanukáč se vyplatí:-) Tak někdy příště…

Takžee: byly jsme tam já, Bettty, Míša Pa9ová, Terka Hejnicová a … (chvilka napětí…) HOST… (chvilka napětí…) Markétka Padevětová!!!

Speciální dík za toto setkání patří Bettty (že ho zorganizovala), Míše Pa9ové (že koupila nanukáče), Terce Hejnicové (že přinesla bonbóny), Markétce (že přišla a učila nás tanec “co se narodilo z Boha”) a mě (že jsem přinesla vidlici na opékání buřtů). A všem dohromady, že jsme byly otevřené ve sdílení svých prázdninových zážitků s Bohem a že jsme se spolu modlily a měly o sebe navzájem zájem a povzbuzovaly se a usmívaly se na sebe) a HLAVNĚ… (chvilka napětí)… (chvilka napětí)… SVATÉMU DUCHU, že tam s námi celou dobu byl, měl z nás radost a věnoval nám plnou pozornost.

Johanka

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.