Nabídka workshopů – podzimky 2011

By: metodej Date Posted: September 3, 2011

Kapacita workshopů (obsazeno/celkem):

Sporty pro kluky (do 16 let včetně)– Mayo a Honza Machulka (15/16)

Jsme tu pro druhé –  Štěpánka a Honza Krišica (7/12)

Chvály – Ted Whang (7/20)

Kresba, malba – Aleš Novák (9/12)

Výtvarné tvoření – Hanka Kozáková (10/10) OBSAZENO!!!

Fit a s úsměvem – Peťuš a Marie (11/15)

Láká mě misie a nevím, jak na to – Michal Klesnil (6/25)

Křesťanství a obtížné otázky víry – Jirka (20/20) OBSAZENO!!!Popis workshopů:

Sporty pro kluky
Pro nanejvýše šestnáctileté kluky, kteří nejsou líní se hýbat, chtějí si zasportovat a zahrát pohybové hry. Nečekejte jen fotbal, fotbal a fotbal, hrát budeme spíše méně známé pohybovky. (Budeme i v tělocvičně, tak si vezměte boty s nešpinící podrážkou.)
Mayo a Honza Machulka

Jsme tu pro druhé
Tento workshop bude zaměřen na pomoc druhým. Budeme chtít věnovat čas lidem, kteří jsou často opuštěni a potřebují projevovat praktickou Boží lásku. Na WS bude příležitost setkat se s babičkami a dědečky z LDNky v Kutné Hoře. Budeme mít také skvělou příležitost sloužit romským dětem i dospělým v Kutné Hoře a okolí. Chceme, aby mohli i tito lidé slyšet evangelium o neuvěřitelné Boží lásce.  Nemusíš mít žádné zvláštní schopnosti, stačí jen chuť se naučit nové věci a mít rád lidi kolem sebe.
Štěpánka a Honza Krišica

Kresba, malba
budeme si malovat
Aleš


Výtvarka
Přijďte si vyrobit něco pěkného na nošení, budeme vyrábět náušnice, náhrdelníky, čelenky, sponky a plno dalších věcí:-) Hlavní náplní bude vyrábění z fimo hmoty, ze které budeme dělat i miniatury jídla na uši. Také bude možnost si vyrobit něco pěkného z korálků a malovat na textil. Pro zájemce je možnost pomalovat si i boty;-)
Hanka

Fit a s úsměvem
Pokud máte rádi pohyb, sport, hry a tanec, tak tento workshop je přesně pro vás. Čekají nás dopoledne v pohybu. Proběhneme se po Kutné Hoře, zahrajeme si nějaké pohybové hry, unavíme se při sportech s míčem a čeká nás ještě mnoho dalšího. Tak se nechte překvapit.
Těšíme se na vás
Peťuš + Maruš

Láká mě misie a nevím, jak na to
Z různých stran se společně podíváme na téma “Velké poslání” z Mt 28, 18 – 20. Co je to vlastně misie? Je pro každého? Jak mám začít? Kdo mi v tom pomůže?
Michal

Křesťanství a obtížné otázky víry
Je-li tu dobrý Bůh, jak vysvětlit všechny nemoci, utrpení a nespravedlnost ve světě? Jak je to se spásou nekřesťanů? Proč by měl být Ježíš Bohem a jedinou cestou? Workshop je pro všechny křesťany i pochybovače, které podobné otázky zajímají a chtějí na ně hledat odpovědi z křesťanské perspektivy. Budeme společně otvírat Bibli, přemýšlet a diskutovat, abychom na konci snad o něco lépe rozuměli Pravdě.
Jirka

Přihlašovat se můžete TADY, více info TADY.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.