Nabídka workshopů na podzimky

By: metodej Date Posted: September 23, 2014

Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Informace k podzimkám jsou zde.

Kapacita WS (obsazeno/kapacita):

Angličtina (2/10)

- Pája a Kuba Říha

Kresba, malba

- ZRUŠENO

Fit a s úsměvem (5/16)

- Anička Divišová

Evangelizační (4/14)

- Michal Vadlejch a Metoděj

Jak slyšet Boží hlas (11/30)

- Michal Klesnil

Sporty pro kluky (do 16 let včetně) (13/20)

- Pavel Bukáček

Natáčecí WS (8/8) – PLNO!

- Tomáš Jeřábek

Výlety a procházky (3/6)

- Mayo

Taneční WS (6/15)

- Betty

Míříme výš (2/12)

- Martin Kunášek

A na co se můžete na jednotlivých workshopech těšit? Brzy se zde objeví upoutávky na všechny workshopy.

Angličtina

Máte rádi angličtinu, fotografování a další věci zavánějící uměním a kreativitou? Pak je tento workshop přesně pro vás a určitě si ho užijete. Nesnášíte angličtinu a cokoli kreativního? Pak tento workshop sice není úplně pro vás, ale určitě na něj dlouho nezapomenete :)

- Pája a Kuba

Fit a s úsměvem

Chceš si o Podzimkách zasportovat? tak to je workshop přímo pro tebe! Co se tady bude dít: budeme hrát sportovní hry, protáhneme se a posílíme tělo! :)  Moc se na vás těším!

- Anička Divišová

Evangelizační workshop

Evangelizační workshop bude podobný jako na teencampu a jako na minulých podzimkách.

POTVRZENO: pojedeme do romské vesnice udělat program pro místní děti a druhý den půjdeme do LDN věnovat se starým lidem. Mladší 18 let potřebují potvrzení od rodičů, že mohou LDN navštívit, zapsaní účastníci obdrželi e-mail. Potvrzení můžete napsat vlastní, nebo si napište o tiskopis na “metodej.bohunek(z)gmail.com”.

Workshop není omezen věkem a je pro ty, kterým záleží na ztracených. Nejsou potřeba předchozí zkušenosti, workshop je i pro ty, kteří by rádi poznali nový způsob evangelizace. Takže ještě jednou a stručně: i když se necítíte jako mistr světa, společně to zvládneme a uvidíme, jak si nás Bůh použije
Workshop bude zaměřen hlavně prakticky, ale určitě si najdeme čas o tom všem popovídat, vyprávět svědectví a říct si k tomu něco z Bible.

- Michal a Metoděj

Jak slyšet Boží hlas

Workshop pro ty, kteří mají pocit, že k nim Bůh nemluví. Anebo pro ty, kteří
by mu chtěli rozumět lépe.

- Michal

Sporty pro kluky

Na mladé a nadějné sportovce se těší

- Pavel

Natáčecí workshop

Na ws se podíváme jak na to, když chceme natočit nějaký zajímavý evangelizační skit či třeba prezentaci na mládež, co udělat pro to, aby se takové video mohlo dostat mezi lidi. Za celou sérii tohoto ws si zahrajeme a natočime zhruba 1-3 krátké evangelizační videa, podíváme se jak je sestříhat a následně se je také pokusíme dostat do světa uploadem třeba na youtube.

- Tomáš

Výletní workshop

Uvítám ty, kdo se rádi podívají někam ven, které baví chodit a které neodradí ani podzimní počasí. Jeden výlet povede údolíčkem Vrchlice, jindy se podíváme na smírčí kříž pod Malým Kuklíkem. Neopomeňte se vybavit teplým oblečením do přírody a dobrými (pro jistotu mokrovzdornými) botami.

- Mayo

Taneční WS – Tancem do Boží přítomnosti

Ráda tancuješ a chtěla bys tanec využít při chválení Boha? A nebo jen ráda tancuješ, nebo jen ráda chválíš Boha? Pokud ses našla v nějaké z těchto skupin, tak přesně pro tebe je tenhle workshop! Pro všechny, kdo chtějí být Bohu blíž!

Těší se na vás

- Betty Šejbová

Míříme výš

Umění lézt po stěně není pro všechny a překonat svůj strach chce odvahu. Nebo si přijď prostě zalézt :)

- Martin Kunášek

Nejnovější články o Podzimkách:


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.