Jaká byla detektivní hra?

By: Torpas Date Posted: November 18, 2008

Prodloužený víkend skončil a s ním i naše malá velká párty. Revoluční byla zejména počtem účastníků, a tak když se nás sešlo celkem 22 + 3 děti (snad jsem na nikoho nezapomněl), tak jsme se trochu obávali jestli se vejdeme do pohostinství zličínského obydlí Štěpánky a Rúti. Všechno však nakonec pigtail.jpgdobře dopadlo a aniž bychom někoho příliš utiskli nebo mu upírali příliš dlouho vzduch, tak jsme strávili příjemný večer povídáním, pojídáním pizzy a občasným hraním linvistických her krále Kružníka II. Musím tady vyzdvihnout lingvistické umění vítězné skupinky ve složení Marek, David, Jája a Anička, která suveréně zvítězila a vyhrála zasloužený nášup pizzy :-D
Taky bych nechtěl, aby zůstala v zapomnění hra na prasečí částečky, kterážto se stala mou velmi oblíbenou Každý si myslí část prasečího těla a pak musí na jakoukoliv otázku odpovědět s použítím té části – např. myslím si prasečí ocásek. Někdo se mě zeptá: Co se ti nevíce líbí na tvém nejlepším kamarádovi? A odpověď zní (po pravdě): No přece, že má prasečí ocásek :-) . Přitom se tázaný nesmí ani usmát, natož zasmát. Všichni nakonec podlehli až na Jindřicha a jeho prasečí střeva :-)
Škoda, že jsme nic nevyfotili, tak vám nezbývá než přístě dorazit osobně a nebo si vrýt do paměti živé vzpomínky, pokud jste tam byli :-)
Jo a detektivní hra nakonec nebyla, protože se mi zdálo, že by se moc nehodila a radši si ji zahrajeme někdy jindy …

Torpas

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.