Jak jsme se měli na BOBOVÁNÍ (UPDATED)

By: rachele Date Posted: October 4, 2007

UPDATED 5.10.2007: Fotky z bobování najdete v dorostové galerii.

bobovani01.jpgbobovani05.jpgPovím Vám to úplně od začátku a nevynechám žádný detail .. (no možná nějaký.. ) :O)
Sraz měl být v 17:00 v metru na Palmovce… Já jsem tam přišla úplně přesně a dole na mě mávaly holky, tak jsem k nim šla , ale divila jsem se, že jich je tam nějak málo… Až pak mi Bety vysvětlila, že vedoucí špatně napsali pozvánku už po druhé!!!! Sraz měl být na busové zastávce (jak jsem se později dozvěděla..) :O) Takže jedna skupina byla v metru a druhá na zastávce…. Nakonec jsme se všichni našli a konečně nasedli do busu, který nás odvezl přímo k Bobové dráze… První co udělala Bety bylo to, že vyndala foťák a začala fotit… Když jsem ji slušně poprosila, aby mi ho také půjčila řekla mi, že ani omylem.. Byla jsem trochu naštvaná a tak mi ho po nějaké době na nějakou tu chvilku přecejen svěřila… :o )
Skoro všichni si koupili lístky a stáli maximální frontu… (některé méně odvážné holčiny se jízdy zřekly např. já…) a tak jsme odešely na rozhlednu fotit si a pozorovat naše odvážlivce…
Focení bylo opravdu komické , jelikož Bety má opravdu pomalý foťák a jezdci jezdili obrovskou rychlostí… Takže hodně fotek bylo rozmazaných a na jiných byla jen Bobová dráha… Naše skupina pozorovatelek ( Bety, Sára, Terezka, Aničky, Jana, já(rachele) aj.) jsme se na svých místech nasmály hodně…. tak například.. na dráze jela jedna holka, byla oblečná v růžovém a prý byla podobná Pavlínce Bláhové… Bety mi vzala z ruky foťák a fotila jí kdykoli jí potkala… se slovy:,, ale je podobná Páje” nebo ,,No jo celá Pája…” Já jsem se mohla studem propadnou… A jiné pozorovatelky si na ní dokonce ukazovaly a říkaly to samé co Bety! Až na to, že se někdy přely o to, jestli je to Pája nebo Ne…. Fakt trapas!
bobovani02.jpgbobovani03.jpg Nebo jiná příhoda: Vedle bobové dráhy bylo natažené lano, tak 8 metrů nad zemí a na tom se nějak jezdilo… Bylo to nějak tak, že si ten člověk chytil do ruky držadlo, které drželo na tom laně a sednul si do nějakého sedáku… a prostě to sjel…. Ale na konci lana se zastavil tak, že svou vlastní váhou narazil do jiného lana, které ho prudce zatavilo… Holky ze sebe udělaly Diliny a vždycky, když na tom někdo jel dolů a nakonci se prudce zastavil, vykřikly holky tak strašně nahlas, že to slyšeli fakt asi všichni v celém areálu!Ale nejhroší na tom bylo to, že křičely:,, Jé to je Hrůza!!!!! Pozoooor!!!” Takže zase další trapas! No a to nebylo vše… Úplně na začátku, když jsme na pozorovnu teprve přišly a já se rozhodovala jestli půjdu jezdit nebo ne, mě Bety ujišťovala:,, Neboj je to fakt úplně bezbečný! Nikdy nikdo se na tom nemůže vyklopit.. tak jeď fakt se ti nic nemůže stát…” Jen to dořekla jela na jednom bobu taková šikovná dvojice (holka a kluk) trošku se naklonili a přímo v tom okamžiku se VYKLOPILI! Podívala jsme se na Bety a ona se jen uměle usmála a přinutila mě se dívat jinam se slovy: ,,Tos neviděla…” :o D A ještě poslední taková menší narážka na holky: Kdykoliv jel někdo na dráze pomalu a za ním se řítil někdo o něco rychlejší, holky okamžitě spustily co nejvíce nahlas ( Jana v tom byla přebornice!),, Né Zastav! On ho přejede! Oni se nabourají!!! On …Ona..Oni… !!!! Stůůůůůůůj!!!! Pozor! Jede před tebou holčička… ” apod. No, takže další vtipná historka….
bobovani00.jpgbobovani04.jpg Konečně všichni dojezdili a sešli se na jednom místě… a to prolejzačne pro děti… Kde jsme udělali společnou fotografii!:o)
Májo pak rozhodl, že na Palmovku půjdeme pěšo… Hodně lidí protestovalo, ale Májo a spol. si sabotéry ohlídali a tak jsme vyšli… Při chůzi jsme hráli hru na kolíčky…. Účelem této hry bylo sebrat ostatním co nejvíce kolíčků… Okomentovala bych ji: ,,normál” … :o )
Konečně jsme došli do sborového domu na Žertvách… Jupí! Po dlouhé cestě nás vedoucí ,,překvapili” večeří… a potom následoval jeden díl Exitu, který se jmenoval ODPUŠTĚNÍ… Mnohá srdce to zasáhlo…
bobovani06.jpg Maruška vymyslela, že se po Exitu půjde na procházku… Moc lidí nešlo… ale prý si to užili…modlili se za Prahu aj. :o ) Ti kdo nešli se buď to dívali na večerníčky (Protože Dita žádné akční filmy na notebooku nemá..) na to se dívali především kluci a nebo si šli povídat s Bety o tanci… :o ) To byly jen holky… :o )
No a když se vrátili človíčci z prochajdy začla pravá a nefalšovaná tancovačka! (Jistě to všichni znáte… ta hra jak se skáče na šipky podle počítače…) :o ) Tu jsem si nejen já užila… Dokonce i vedoucí si zahopskaly!Především Bety, které to moooc šlo! p.s.:,, byla jsi skvělá Bety! ”
A co se dělo dále? Ne , nešli jsem spát! Maruška všecky svolala a hráli jsme SARDELE! To byla taková úžasná hra , kdybyste náhodou nevěděli.. :o ) No a pak šlo všecko ráz na ráz… Vedoucí křičeli na celý dům: ,,Jděte ihned spát!” a my jako slušná děvčata ( co dělali kluci to nevím a ani vědět nemusím…) jsme si šla ,,potichu” lehnout! :o ) Dobrou NOC!

Ráno jsme se nerady/i probouzely/i…. Já osobně jsme byla poslední holka co ještě spala, když už se všechny holky parádily na ranní shromáždění… :o )
Když teda konečně všichni vylezli šli jsme se nasnídat a potom hrát skákačku no a potom? Hurá na shromáždění! Joooo….
Bobování a i to ostatní bylo skvělé! Nikdo nebyl zklamaný a všichni si to opravdově užili! Bezva!

rachele

2 Comments to "Jak jsme se měli na BOBOVÁNÍ (UPDATED)"

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.