Jak bylo v Ladronce

By: Mayo Date Posted: May 2, 2013

Když se pár minut před srazem na Palmovce sešli jen čtyři vedoucí, bylo jim líto, že Ostrovidovy triky na jedné brusli budou pozorovat jen oni. Ale naštěstí za nějakou dobu dorazili i mládežníci, takže se Ostrovid nemusel bát, že by měl obecenstvo malé.

Po projetí celou Prahou jsme se v Ladronce setkali s Brianem, kousek popojeli či popošli (Ostrovid stále ještě otálel a brusli si nepřipjal, asi ho zase chytla tréma) k hrazdám a podobným cvičidlům.

Tam jsme prováděli různé výmyky, skoky, visy a klesy, až dorazilo dalších pár dorosťáků a lidí z ICP. (Nakonec nás bylo asi 15.) Následovalo házení si talířem v kruhu, při kterém jsme se aspoň částečně naučili, jak se kdo jmenuje, a poté talířovaná normálně na dvě družstva proti sobě. Ač bylo spíše chladno, při talířované jsme se pořádně zahřáli. Naše družstvo dalo jen asi 3 branky, zatímco soupeři asi 5, a přesto jsme prý vyhráli. Jak to?

Po talířované jsme se rozhodli vytáhnout fotbalovou mičudu. Po několika pokusech o to, kdo vykopne míč co nejvýše (kdo asi vyhrál?), jsme se rozdělili na dva týmy (už trochu menší, protože nás pár lidí opustilo – zřejmě se vraceli do svých domovů) a pokračovali jsme v předvádění svých fotbalových schopností. Naše družstvo (tentokrát trochu jiné než předchozí) dalo opět méně branek, a přesto jsme prý také vyhráli.

Nakonec jsme se sbalili a vyrazili na cestu zpět. Takže náš poslední společný zážitek byla cesta tramvají, kde se toho už neodehrálo tolik zajímavého jako v předešlých hodinách (až na pár vtipů směrovaných k jedné nejmenované osobě).

Mně se to moc líbilo (a mně taky), noví kamarádi z ICP byli moc milí a sympatičtí, na hrazdách byla legrace a talířovaná i kopaná nás snad taky bavila. A jsme vděční, že se nám nic nestalo a že nepršelo.

Mayo a Ostrovid

One Comment to "Jak bylo v Ladronce"

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.