Jak bylo na Teen Campu 2014

By: Ostrovid Date Posted: December 24, 2014

Letošní Teen Camp utekl podobně rychle jako ten loňský, a tak je tu opět čas, abychom si řekli, jaký vlastně byl (zvlášť pro vás, co jste tam nebyli :-) ). Mohli bychom tu dohromady psát sáhodlouhé články o tom, jak jsme si to užili na dopoledních workshopech, kolik zajímavých seminářů jsme navštívili nebo jak dobře jsme si zasportovali. A stejně tak bychom mohli pokračovat – skvělé večerní programy, vtipné scénky, zajímavý hosté (je skvělé, že letos jich bylo tolik), čajovna, noční víření, skupinky nebo opravdu Bohem vedené večerní chvály a modlitby. Ale jako loni i letos dám přednost tomu, aby zazněla krátka svědectví – více se můžete dočíst v časopise nebo se tu možná objeví i nahrávky se svědectvími z posledního večera (sledujte odkazy níže):

TC pro mě znamenal hodně. Baví mě se modlit a očekávat na Boží jednání a pak vidět, že Bůh skutečně plno věcí dělá!!! Žije, miluje, mluví, vysvobozuje, odpouští, dává radost, pokoj a plno dalších věcí…

Bůh mě tu měnil a hodně si mne používal a mluvil skrze mě k ostatním. Díky Bohu!

Jsem tu poprvé a po pravdě jsem vlastně ani nevěděla do čeho jedu. Musím přiznat, že pro mě Teencamp znamená mnohem víc, než jsem čekala.

Získala jsem zpátky pozitivní vztah k církvi. Bůh uzdravoval veškeré mé rány.

Teencamp byl skvělej. Nejen, že jsem zde vyřešila dost osobních problémů, ale také poprvé slyšela Boží hlas.

Moc se mi líbil večer chval a prorocké služby. Také mě potěšila možnost využívání poradny, modlitebny i čajovny. :-)

Skvělý týden, na který jen tak nezapomenu, úžasná byla Boží přítomnost a vyslyšené modlitby :-)

Teencamp pro mě znamenal hodně moc!!! Bůh mi tu ukázal hodně věcí, které mám změnit a od září začínám úplně znova. Miluju ho a toužím s ním být pořád i ve školním roce. Tento týden mi pomohl si hodně věcí ujasnit.

To nejlepší je že ke mě hodně mluvil Bůh a cítila jsem tu hodně Boží přítomnost.

Teencamp pro mě znamenal hodně. Hodně moc. Jsem ráda, že jsem tu byla :) TC pro mě znamenal nové zážitky a zkušenosti s Bohem. Na Teencampu jsem poprvé a jsem nadšená… Jsem blíž Bohu a pochopila jsem věci, které jsem nechápala =)

Bylo to skvělí. Bůh tam se všema jednal i se mnou a užíval jsem si to.

To co jsem tady zažila, nedokáži vyjádřit pouze slovy.

Bůh mě uvolnil ze stálého strachu z nového školního roku, ale hlavně jsem zjistila, že mě miluje mnohem víc než jsem myslela a zbavil mě stresu a strachu z depresí, které jsem dřív měla. Po modlitbě za strach cítím volnost, kterou jsem necítila už strašně moc dlouho, připadám si jako bych mohla lítat a jsem mnohem blíž Bohu.

Mocná přítomnost Ducha Svatého! Haleluja!

Tak to byl ten letošní Teen Camp. A co nás čeká příští rok? To teprve uvidíme, ale pokud to chceš prožít s námi, tak si už teď zarezervuj poslední týden prázdnin :-)

Fotky najdete zde.

Videa jsou tady (a to i dřívější).

Časopis si můžete prohlédnout zde.

Nahrávky jsou tady.

Jsem tu po-
prvé a po pravdě jsem vlast-
ně ani nevěděla do čeho jedu.
Musím přiznat, že pro mě
Teencamp znamená mnohem

víc, než jsem ček

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.