Jak bylo na Teen Campu 2013

By: Ostrovid Date Posted: September 5, 2013

Týden na letošním Teen Campu utekl jako voda, takže je opět čas ke sdílení našich dojmů a zážitků. Pár účastníků bylo osloveno, aby (velmi) krátce něco napsali, a tak tu přináším pár zajímavých reakcí (a dle těch letošních stál tento Teen Camp skutečně za to :-) ):

Byl to asi nejlepší týden z prázdnin. Vůbec by nevadilo, kdyby byl teen camp 14 dní :-)

Bylo to úžasný, chvály obzvlášť ;-)

Teencamp byl supr tábor, na kterém byla vidět Boží přítomnost. Bůh jednal, mluvil, uzdravoval a hlavně tam BYL!!! Sám sem tam nakonec přijmul dar jazyků za který jsem se dlouho modlil.

Bylo to super, jako vždycky :-) škoda že jsem musela odjet dřív… :-(

Bylo to skvělý, Bůh jednal v mém životě a napravoval ho. Program se velice povedl a já jsem vděčný všem, kdo se na něm podíleli. Už se těším na další Teen-Camp.

Moc se mi líbil večer chval a prorocké služby. Také mě potěšila možnost využívání poradny, modlitebny i čajovny. :-)

Skvělý týden, na který jen tak nezapomenu, úžasná byla Boží přítomnost a vyslyšené modlitby :-)

Na letošním TC mě Bůh naučil dost nových věcí, až jsem se tomu sám divil. Boží přítomnost jsem cítil každý den a jsem vážně rád, že jsem letos na tc jel. A krom toho jsem si ještě dosytosti zahrál fotbal, takže to bylo nejlepší zakončení prázdnin, jaké může být!

Já jsem byl naprosto spokojen. Prostě úžasnej zážitek :-)

Můj nejhezčí týden, který jsem kdy zažila.. Poprvé co jsem něco zažila s Bohem a na to nikdy nezapomenu! HNED BYCH SE TAM VRÁTILA! Tenhle tábor by měl byt tak na 2 týdny :-)

Bylo to skvělí. Bůh tam se všema jednal i se mnou a užíval jsem si to.

Na Teencampu jsem zažil spoustu skvělých věcí. Užíval jsem si jak dopolední workshop (Stánek setkávání), který byl podle mého názoru velmi požehnaný, tak i program odpoledne a večer, kde bylo úžasné, jak Bůh jednal. Celý Teencamp byl pro mě velkým přínosem i pro můj osobní vztah s Bohem.

Nejlepší týden celého roku, skvělé zážitky s úžasnými lidmi!

Tak to byl ten letošní Teen Camp. A co nás čeká příští rok? To teprve uvidíme, ale pokud to chceš prožít s námi, tak si už teď zarezervuj poslední týden prázdnin :-)

Fotky najdete zde.

Videa jsou tady (a to i dřívější).

Časopis si můžete prohlédnout zde.

Nahrávky jsou tady.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.