Jak bylo na podzimkách 2013

By: Mayo Date Posted: November 1, 2013

Na podzimkách se mi docela líbilo. Už jsem tam byl, takže z programu mě nic moc nepřekvapilo, ale líbil se mi. Líbily se mi i oba semináře, na kterých jsem byl. Jídlo bylo moc dobré. Zajímavá byla Kamilova taneční zábava, jo, ta mě vlastně překvapila. V kázáních byly dobré příklady s tím ovocem, jak třeba Chris házel na zem meloun. Ale stejně mě nejvíc bavil fotbal, ten byl fakt dobrý. (Anonym.)

.

Letošní Podzimky pro mě byly trošku jiné než kdykoliv jindy. Docela jsem se nudila, ale to se mi stává dost často :) . Semináře, které probíhaly odpoledne, mě letost moc nezaujaly. Dopoledne jsem chodila na worshop Jak říkat druhým o Ježíši. Byla to skvělá zkušenost. Brzy mě to čeká v praxi, tak doufám že mi to pomůže a dopadne to tak, jak Duch Svatý chce.

Naopak z večerních programů a modlitební místnosti jsem měla velikou radost. Sám Duch Svatý přebýval mezi námi. Bylo skvělé vidět spousta mladých lidí jak se modlí a chválí Boha. (Anonymka.)

***

Co se dělo, se můžete dozvědět také z časopisu, který najdete tady.
(Zvláště v posledním čísle je pěkné svědectví z LDNky.)

Nahrávky najdete tady.

Na video Kamilovy scénky o přípravě židovského povstání a Jidášovi se můžete podívat tady.
(Také se v budoucnu můžeme těšit na video z natáčecího workshopu.)

Fotky si můžete prohlédnout tady.

***

Seznam nálezů: 2 spacáky, černá mikina taekwondo, černé pantofle, černé klučičí boty vel. 43, kniha Hledání pokladu, černá mikina XS terranova, černé triko Oasis vel. 12, triko velikosti M s obrázky bot, šedé englishcampové triko vel. L, bílomodrý ručník.

Pokud něco z výše uvedených předmětů náleží vám, ozvěte se buď dole v komentáři nebo Ditě (viz nahoře záložka “OSTATNÍ” a v ní “kontakty”).

2 Comments to "Jak bylo na podzimkách 2013"

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.