Go camp už je opět tu!

By: Ostrovid Date Posted: February 25, 2014
Přihláška na Go camp

Přihláška na Go camp

Jako každé každý rok na Velikonoce, tedy i tentokrát, se můžeme všichni těšit na Go camp, který se blíží přímo mílovými kroky.

Go camp je evangelizační akce, která se koná pravidelně přes Velikonoce a je to skvělá příležitost ukázat na Ježíše nějakým praktickým způsobem. Kromě společného času, který spolu strávíme, připravíme programy pro děti a teenagery z okolí (zejména ze Žižkova), kde kromě zábavy budeme mít i evangelizační složku, kdy budeme mluvit o Ježíši. A samozžejně se můžete těšit i na večerní programy (hry, zábava, ale táke společné chvály a modlitby). A aby praktické pomoci nebylo málo, pomůže v centru tam, kde bude potřeba.

SAM_9103.JPGDSCN5377.JPGSAM_9138.JPG

Pokud tě výše napsané řádky nepřesvědčily, že tato akce je právě pro tebe, tak věz, že je! Go camp není o nějakých “dochovních” borcích, ale je pro každého, protože i ty můžeš něco dát (třeba s nějakou praktickou pomocí, rozhodně se nemusíš bát, že by každý, kdo tam pojede, musel oslovovat lidi na ulici).

SAM_9156.JPGIMG_0099.JPGTak neváhej a přihlaš se (přihlašuje se mailem!, viz přihláška):

PŘIHLÁŠKA (doc) nebo ZDE (pdf)

Kromě jiného je potřeba se zúčastnit přípravného setkání v úterý 1.4.2014 od 16:30 či ve čtvrtek 3.4.2014 od 17:30 h,v budově KS Praha, Na Žertvách 23, Praha 8. Tak si to zarezervuj v diáři. Další informace (např. co s sebou, kdy je sraz, …) se dočteš v pozvánce nebo můžeš kontaktovat přímo vedoucí Go campu Ditu Frantíkovou.

A jak to bylo minule se můžeš dozvědět třeba zde.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.