Exit – kluci a holky

By: dita Date Posted: October 13, 2007

tak tento čtvrtek jsem měla slovo já, a mluvila jsem mimo jiné o tom, že kluci mají větší mozek … no věděli jste to? Jsem moc ráda, že já nemám mozek jako pátrací balon, protože by mi to moc neslušelo:))) Betty pověsila všude jako výzdobu holčičí a klučičí oblečení . no, vaření měly na starosti Dora a Míša Ondráčková a byly fakt dobrý!!! Strašně makaly a všechno stíhaly!!! Udělaly obložené talíře, zeleninu a dorty, a všechny obsluhovaly, sklízely ze stolů a myly nádobí. Takže super. Bylo tam asi 6 hostů, a snad se jim to líbilo. Písně vedl zase Ted s kapelou. Podívat se tam byl Ali a David Michálek. Kluci nakonec dost pomáhali, i třeab Zdeněk Heřman a max, a to se hodilo, protože jsme to měli rychleji uklizené. Dáda a Kuba z Exitu ještě jeli do autoservisu, a domů přijeli po půlnoci.

2 Comments to "Exit – kluci a holky"

  • Johanka Says:

    Ditino slovo dost zaujalo, ale bylo tak vyčerpávající, že už nebylo o čem diskutovat. A to bylo fajn, protože jsme se dozvěděli, jak kdo neumí jezdit na sedačkových lanovkách (Pamatuješ na Vrchlabí, Jano?) a podobné zajímavé věci. A nutela s rohlíkem k zahození nebyla.

  • Johanka Says:

    Jo, nechcete naaaaahodou někdo po nějakém Exitu přijít pomoct do kuchyně? Jako nádobí do myčky a z myčka, popř. rovnat stoly? To je škoda, aby někdo tak šikovný jako ty zůstal ve čtrvtek večer nevyužitý…:-)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.