Eva Evě 2017

By: Terka Date Posted: October 7, 2017

Eva Evě je dvoudenní pobyt pouze pro dívky, letos pro ty, kterým je 11-15 let. A nebude to žádná holčičí “drbárna”, ale pořádná dámská jízda, kde se dozvíš spoustu zajímavých věcí nejen o sexuálním životě v čistotě podle Božích pravidel.

O čem se budeme bavit, na jaké otázky si budeme odpovídat více či méně akčně?

  • Co je opravdu sex?
  • Co si o něm myslí Bůh?
  • Je pro mě příliš pozdě? Jak se mohu uzdravit z chyb, které jsem udělala?
  • Jaká tajemství znají dívky, které to zvládnou až do svého svatebního dne?
  • V čem spočívá moje hodnota?
  • Jak to mohu použít ve svém životě?

Kdy: pátek 1. – sobota 2. prosince 2017

Začátek: pátek 18:30

Konec: sobota cca 19:00

Kde: Centrum dětí a mládeže Teen Challenge, Havlíčkovo náměstí 11, Praha 3 (zastávka Lipanská – tram č. 5, 9, 15 a 26 nebo Rokycanova – bus č. 175 a 136)

Za kolik: 320 Kč, ale pokud se přihlásíš již do 17.11., zaplatíš jen 270 Kč!
Nejpozději do 30.11. je potřeba vyplnit přihlášku, kterou najdeš tady. Přihláška je závazná. Peníze pak předáš Kristýně Říhové při registraci na začátku akce.

Co sebou: …přezůvky, zápisník – chceš-li, psací potřeby, pohodlné oblečení, karimatku (bude se spát na koberci), spacák, kartáček na zuby a jiné nezbytnosti na přespávání

POZOR! Pokud jsi už na Eva Evě pro 11-15 leté dívky byla, znovu se prosím nehlas, nemělo by to pro tebe smysl. Program bude téměř stejný. Pokud ale pozveš kamarádku, ať už věřící nebo nevěřící, určitě se neboj přihlásit i s ní, ať jí tam není smutno ;-)

V případě dotazů kontaktuj Aničku Horovou na mailu: anna.horova@gmail.com nebo Terku Hejnicovou na mailu: tereza.hejnicova@gmail.com nebo telefonním čísle 720 442 067.

Moc se na Tebe těšíme!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.