Co dělat o prázdninách?

By: Mayo Date Posted: June 28, 2014

Prázdniny, prázdniny, prázdniny. Prázdno, prázdno, prázdno?

Přemýšlíš, co dělat, když zrovna nemáš co dělat?

Nebo přemýšlíš, jak prázdniny využít?

Pokud jsi byl na poslední Šesté (a pokud ne, tak to vůbec nevadí), možná si vzpomeneš, že Veronika na konci kázání doporučovala jednu knížku. Mluvila o různých závislostech a co si s nimi počít a nakonec myslím říkala něco v tom smyslu, že nejlepší je žít prostě zdravý život. A kdo že asi tak mohl žít nejlepší život, jaký je jen možný? Těžko to asi někdo mohl mít lepší než Ježíš. A proto právě doporučovala knížku “Ježíšův životní styl”.

Takže pokud nemáš co dělat nebo bys chtěl prostě dělat něco smysluplného, třeba by tě tahle knížka mohla bavit. Objednat se dá třeba tady, stojí asi 220 Kč. Obálka mi moc zajímavá nepřipadá, vnitřek snad bude lepší.

***

Jinak když už byla řeč o Veroničině kázání, tak pokud víš, že máš potíže s nějakou závislostí (musíš něco dělat, i když nechceš /a tím se nemyslí umývání nádobí/), tak by tě Veroničino kázání mohlo taky zajímat. Najdeš ho tady. A taky tam najdeš předchozí kázání Johančino o tom, že prázdniny jsou jako pitstop. Pokud nevíš, co to pitstop je, podívej se třeba na kousek tohohle, a kázání si taky můžeš pustit.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.