Beton znovu a trochu jinak

By: Torpas Date Posted: April 27, 2017
Zveme opět všechny 15-20 leté kluky na jarní zkrácený BETON. Heslo Vyrůst v pravého muže a bojovat o čistotuzůstává, ale forma se pro tentokrát trochu mění. Oproti našlapanému intenzívnímu podzimnímu Betonu nás tentokrát čeká volnější akce s kamarády, hrami, přespáním pod širákem v kokořínských skalách a povzbuzením k tomu, že stále má cenu usilovat o plný život muže v čistotě.
Kdy: 3.-4. 6. 2017, sraz v sobotu v 10:25 dole na peroně v metru na stanici Nádraží Holešovice, příjezd do Prahy v neděli v 11:20 opět na Nádraží Holešovice, abychom v klidu stihli odpolední celorepublikové shromáždění KS i se sprchou doma :-)
Kam: do kokořínských skal v okolí Zakšína
Co s sebou: spacák, karimatku, oblečení na ven a sportovní oblečení, baterku, jídlo na celou dobu (viz níže), lahev na vodu a batoh, ve kterém to všechno na zádech unesete tak 5km
Jídlo: každý, ať si na celou dobu vezme, co sní; večer a ráno uvaříme společný čaj na ohni; na sobotní večeři si každý vezměte nějaké maso (buřt apod) na opékání a budete mít skvělou příležitost se zúčastnit kulinářské soutěže o nejlepšího opečence (povoleny jsou i libovolná ochucovadla a dochucovadla)
Kolik za to: Přihlášení do 21. 5. zaplatí  150 Kč, přihlášení do 28. 5. (kdy přihlašování končí) zaplatí 200 Kč. Přihlašujte se Šimonovi Ondráčkovi, přičemž zaplaťte zálohu 100 Kč (zbytek doplatíte na srazu).
Případné dotazy zodpoví Šimon Ondráček přes email o.saimon(zavináč)volny(tečka)cz nebo na 736 655 882. Komu je např. více než 20 let, ale akce ho zaujala a chtěl by se za ni modlit, ať napíše taky Šimonovi, který občas rozešle náměty k modlitbám.
Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.